خدمات درمانی در منزل کرج

به خدمات درمانی در منزل کرج نیاز دارید؟ بله نرس حرفه ای ترین مرکز ارائه دهنده ی خدمات درمانی در منزل است. برای اطلاعات بیشتر درباره انواع خدمات درمانی در منزل تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

وقتی کسی از اعضای خانواده بیمار می شود، همه اطرافیانش نهایت تلاش و سعی خود را می کنند تا بتوانند در بهبود اوضاع و شرایط او تاثیر گذار باشند. 

اما گاهی مشکلات فزاینده روزمره، ناخوش احوالی شدید بیمار، نیاز به مراقبت و نگهداری مستمر از بیمار، عدم توانایی بیمار در حرکت کردن و جا به جا شدن، عدم آگاهی اطرافیان از شرایط مراقبتی بیمار و بسیاری از موارد دیگر دست به دست هم می دهند تا افراد برای استفاده از خدمات درمانی در منزل مصمم شوند.

در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با راه های درخواست خدمات درمانی در منزل کرج، انواع این خدمات و هزینه آن ها آشنا کنیم. 

چگونگی استفاده از خدمات درمانی در منزل کرج 

بله نرس یکی از بهترین مراکز خدمات درمانی در منزل است که در شهر کرج و استان البرز آماده خدمت رسانی به بیماران می باشد.

شما برای استفاده و ثبت سفارش این خدمات می توانید به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 در هر روز و هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید. 

کارشناسان ما شرح حال بیمار شما را به طور کامل بررسی می کنند و با توجه به وضعیت جسمانی و نوع نیاز بیمار، شما را راهنمایی می کنند تا نیاز درمانی شما برطرف شود. 
در ادامه به معرفی لیست کاملی از خدمات درمانی در منزل کرج توسط تیم بله نرس می پردازیم.

توجه کنید که شما همشهریان محترم کرجی برای دریافت خدمات به جز تماس تلفنی، از طریق ثبت درخواست در سایت و اپلیکیشن بله نرس هم می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید. 
برای ثبت درخواست خود، در سایت و اپلیکیشن بله نرس، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن بله نرس شوید. برای دریافت اپلیکیشن بله نرس، به کافه بازار مراجعه کنید.
 2. اطلاعات و آدرس خود را وارد کنید و ثبت نام کنید.
 3. وارد قسمت ثبت درخواست شوید و درخواست خود را وارد کنید.
 4. همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم و اعظام نیروی متخصص با شما تماس خواهند گرفت.
 5. نیرو و کادر درمان در کمتر از دو ساعت در محل کار یا منزل شما حاضر خواهند شد.
 6. شما می توانید از طریق پیامک فرایند حضور کادر درمان در محل را بررسی و ارزیابی نمایید.

پیشنهاد می شود پس از دریافت خدمات درمانی از بله نرس، نظرات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید.
 

لیست خدمات درمانی در منزل کرج  

ما در بله نرس تلاش کرده ایم تا نیاز شما به استفاده از خدمات درمانی در منزل را از زوایای مختلف و در شرایط متعدد تامین کنیم. برخی از این خدمات به شرح زیر هستند:

 1. خدمات پرستاری در منزل کرج شامل مراقبت و پرستاری از بیماران تازه جراحی شده، انجام کلیه تزریقات، انجام پانسمان، کشیدن بخیه، کنترل فشار خون بیمار، سرم تراپی، اکسیژن تراپی، چکاپ دقیق بیماران در منزل، مراقبت و پرستاری از بیماران سرطانی، سکته مغزی، سکته قلبی، مشکلات ریوی، بیماران دیالیزی، افراد مبتلا به قند خون، افراد مبتلا به فشار خون و ...می شود.
 2. خدمات پزشکی در منزل : شامل اعزام پزشک عمومی، متخصص و فوق متخصص متناسب با نیاز بیمار می شود. 
 3.  خدمات پاراکلینیکی در منزل شامل رادیوگرافی، سونوگرافی، تست نوار قلب، اکو قلب، آزمایش های تشخیصی در منزل مانند بارداری، ایدز، تب مالت، هپاتیت و ...می شود.
 4. خدمات آی سی یو در منزل : شامل مانتورینگ، اکسیژن درمانی، تعویض پانسمان زخم، سوند ادراری، سوند معده و بینی، مراقبت های تنفسی و ...
 5.  خدمات کار درمانی در منزل : شامل کاردمانی برای کودکان، برای بیماران سکته مغزی، برای سالمندان، برای بیماران فلج مغزی و ...می شود.
 6. خدمات آمبولانس در کرج برای بیماران اعصاب و روان، برای حضور در همایش ها و سخنرانی ها، برای حضور در صحنه تصادف و ...می شود.
 7. انجام نوار قلب در منزل کرج :  انجام نوار و اکوی قلب در منزل با استفاده از تجهیزات مجهز و پیشرفته برای بیماران قلبی، افرادی بدون سابقه با درد در ناحیه قفسه سینه و مواردی از این قبیل انجام می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره دریافت خدمات درمانی برای بیماران خاص، با مشاوران بله نرس تماس حاصل کنید.

هزینه خدمات درمانی در منزل کرج  

هنگامی که شما درخواست خود را در بله نرس ثبت می کنید، مشاوران ما با توجه به طرح مشکل اولیه از سمت شما و خدمتی که شما به آن نیاز دارید، هزینه ای را اعلام می کنند.

بعد از اعزام نیروهای ما درصورتی که برای انجام و تکمیل پروسه درمان به استفاده از خدمات دیگری لازم باشد، هزینه خدمات اضافی هم به شما اطلاع رسانی می شود.

شما می توانید با خیالی راحت و آسوده از خدمات درمانی در مرکز بله نرس استفاده نمایید. چراکه تمامی قیمت های بله نرس با نرخ های مصوبی که از سوی وزارت بهداشت و سلامت کشور تعیین شده است، برابری می کند.

همچنین لازم است بدانید که در بسیاری از شرایط استفاده از خدمات در منزل نه تنها ایمن تر و مطمئن تر است، بلکه ارزان تر از هزینه های بستری شدن در بیمارستان و مراجعه به پزشک است.
شما می توانید با استفاده از خدمات درمانی در منزل، هزینه های اضافی خود را کاهش دهید و در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید.

 

جمع بندی

بسیاری از افراد به دلیل آسایش بیشتر در محیط پاک و امن خانه، ترجیح می دهند فرایند های درمانی خود را در منزل انجام دهند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، اکثر تجهیزات پزشکی در ابعادی کوچک تر و قابل حمل برای انجام خدمات درمانی در منزل طراحی شده اند. کیفیت و کارایی این دستگاه ها تفاوتی با دستگاه های بزرگ بیمارستانی ندارد.

 شما می توانید تمامی خدمات درمانی مثل نوار و اکوی قلب، اکسیژن تراپی، فیزیوتراپی، رادیولوژی، سونوگرافی و ... با قیمتی مناسب در زمانی معین دریافت نمایید. دیگر لازم نیست تا در صف های شلوغ مراکز درمانی منتظر بمانید. نیرو و کادر درمان بله نرس، در هر ساعت از شبانه روز در تمامی مناطق استان البرز، آماده خدمت رسانی به شما هستند.  

دانلود اپلیکیشن موبایل