اسپیرومتری در منزل کرج

اگر به خدمات اسپیرومتری در منزل کرج نیاز دارید، تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.

اسپیرومتری در منزل یکی از آزمایش هایی است که به وسیله آن عملکرد ریه ها و سطح سلامت آن ها بررسی و ارزیابی می شود. در این آزمایش میزان و سرعت هوای دم و بازدم اندازه گیری می شود. 

ممکن است پزشک برای تشخیص بیماری هایی مثل آسم، تنگی نفس، مشکلات تنفسی و اختلالات ریوی آزمایش اسپیرومتری را تجویز کند. 

مجموعه بله نرس با استفاده از تجهیزات استریل و بهداشتی، آزمایش اسپیرومتری در منزل کرج را به شما عزیزان ارائه می دهد. جهت آگاهی از نحوه ثبت درخواست برای اسپیرومتری در منزل کرج و هزینه آن، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
 

نحوه ثبت درخواست برای اسپیرومتری در منزل کرج

برای انجام آزمایش اسپیرومتری در منزل کرج، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید از طریق سایت، اپلیکیشن یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید.
 2. وارد سایت یا اپلیکیشن بله نرس شوید. ( برای دریافت اپلیکیشن بله نرس روی اینجا کلیک کنید.)
 3. روی ثبت درخواست کلیک کنید.
 4. شماره تلفن خود را وارد کنید و در سایت یا اپلیکیشن ثبت نام کنید.
 5. پس از ثبت نام، درخواست خود را جهت انجام آزمایش اسپیرومتری در منزل کرج ثبت نمایید.
 6. همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم و فرستادن نیروی متخصص با شما تماس می گیرند.
 7. متخصصین بله نرس برای انجام آزمایش اسپیرومتری در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور می یابند.
   

پشتیبانی بله نرس

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن بله نرس، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور نیروی متخصص در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی بله نرس باشماره تلفن ثابت 02632400781 و شماره همراه 09121674787 تماس بگیرید. شما می توانید پس از انجام اسپیرومتری در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید. نتیجه آزمایش اسپیرومتری در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.
 

اسپیرومتری در منزل

برای انجام آزمایش اسپیرومتری، بیمار روی صندلی می نشیند و پزشک متخصص با استفاده از گیره ای مخصوص، مجرای بینی او را می بندد تا بیمار از دهان تنفس کند. سپس بیمار باید مجرای دهان خود را به طور کامل بر روی لوله اسپیرومتری قرار دهد و برای چند ثانیه در آن بازدم کند. 

دستگاه اسپیرومتری دم و بازدم بیمار را اندازه گیری می کند. انجام آزمایش اسپیرومتری حدودا 5 تا 10 دقیقه زمان می برد. ممکن است پزشک برای ارزیابی عملکرد ریه های بیمار، این تست را به صورت دوره ای تجویز کند.
 

چه افرادی به تست اسپیرومتری نیاز دارند؟

معمولا افرادی که به طور دائمی سیگار و سایر دخانیات را استعمال می کنند، لازم است در سنین بالای 35 سال برای انجام تست اسپیرومتری اقدام نمایند. 

پزشک برای افرادی که مشکلات تنفسی و ریوی دارند و دائم سرفه می کنند تست اسپیرومتری را در نظر می گیرد تا وضعیت ریه و تنفس بیمار را بررسی و ارزیابی کند. همچنین برخی از بیماران به دلیل مصرف دارویی خاص، انجام عمل جراحی و نفس تنگی تست اسپیرومتری را انجام می دهند. 

برخی از افراد هم برای بررسی سلامت ریه های خود این آزمایش را به صورت دوره ای انجام می دهند تا از ابتلا به بیماری های تنفسی و ریوی پیشگیری نمایند. همچنین بسیاری از ورزشکاران حرفه ای برای انجام مسابقه یا بررسی سلامت ریه های خود، تست اسپیرومتری را انجام می دهند. این تست گاهی به منظور انجام معاینات برای استخدام جهت تعیین قابلیت فرد برای کار مورد نظر می باشد.
 

نکات مهم برای انجام اسپیرومتری

نکاتی که باید قبل از انجام اسپیرومتری به آن توجه کنید عبارت اند از :

 1. قبل از انجام آزمایش اسپیرومتری، از مصرف سیگار و دخانیات پرهیز کنید.
 2. از خوردن غذاهای چرب و سنگین اجتناب کنید.
 3. از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.
 4. قبل از انجام تست اسپیرومتری با پزشک خود درباره مصرف دارو، صحبت کنید.
 5. پیش از انجام آزمایش چند نفس عمیق بکشید.
 6. قبل از انجام آزمایش به میزان کافی بخوابید و استراحت کنید تا کمبود خواب نداشته باشید.
   

هزینه اسپیرومتری در منزل کرج

هزینه اسپیرومتری در منزل کرج با توجه به نوع درخواست، شرایط و محل سکونت بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق تست اسپیرومتری در منزل کرج، روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با استفاده از خدمات بله نرس، تمامی خدمات درمانی را با هزینه ای مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

خدمات اسپیرومتری در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات اسپیرومتری در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات اسپیرومتری در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

سخن پایانی 

امروزه بسیاری از افراد درگیر بیماری ها و مشکلات تنفسی و ریوی هستند. ایجاد بیماری های تنفسی در افراد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. استعمال سیگار و دخانیات، آلودگی هوا، اختلالات ژنتیکی و مادرزادی از دلایل ابتلا به بیماری ها ریوی و تنفسی می باشد. 

انجام تست اسپیرومتری در منزل به بیماران کمک می کند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن فرایند های تشخیصی و درمانی را طی کنند و از وضعیت دستگاه تنفسی خود آگاه شوند. 

ما در بله نرس تلاش می کنیم تا کیفیت درمان را بالا ببریم و به بیماران کمک کنیم در نهایت آسایش و راحتی، فرایند های درمانی خود را تکمیل کنند و سریعا بهبود یابند.

ممنون که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید. جهت مشاهده مطالب بیشتر، روی اینجا کلیک کنید. همچنین می توانید برای مشاهده سایر خدمات بله نرس روی اینجا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل