فیزیوتراپی در منزل  کرج

به خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج نیاز دارید؟ در این مقاله قصد داریم شما را با چگونگی خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج آشنا کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بعد از اینکه فردی از نظر جسمی و مغزی دچار آسیب دیدگی می شود، استفاده از خدمات فیزوتراپی به او کمک می کند تا توانایی های قبلی فرد به او بازگردانده شود.

با استفاده از خدمات فیزیوتراپی می توان اندام های آسیب دیده را بازپروی کرد. معمولا پزشکان برای درمان شکستگی استخوان های بدن، آسیب دیدن ستون فقرات، سکته مغزی، فلج مغزی و آسیب دیدن عضلات در ورزش، از روش های درمانی فیزیوتراپی استفاده می کنند.

تعلل کردن در پروسه درمان و به تاخیر انداختن آن به دلیل عدم توانایی جسمی فرد در مراجعه به مراکز فیزیوتراپی، ممکن است درمان را سخت و یا غیر ممکن کند.

از آنجایی که رفت و آمد و تحرک بیماران، در چنین شرایطی بسیار دشوار است، استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می تواند به کمک افراد بیاید. با بهره گیری از خدمات فیزیوتراپی در منزل، دیگر نیازی به انتظار کشیدن و ایستادن در صف های طولانی در مراکز درمانی نیست. تیم بله نرس در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات فیزیوتراپی را به شما ارائه می دهند.

بسیاری از ارائه کنندگان خدمات درمانی در منزل، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان نمی باشند. ممکن است این مراکز برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل، از فیزیوتراپیست و کارشناس مربوطه استفاده نکنند.  همین موضوع می تواند باعث بروز خسارت های جبران ناپذیر به بیماران شود.

ما در بله نرس برای فراهم کردن بهترین خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج، تمام تمهیدات لازم را چیده ایم. چرا که باور داریم شما هم وطنان عزیز شایسته بهترین ها هستید.

انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل 

اغلب افراد تصور می کنند که خدمات فیزیوتراپی در منزل تنها برای افرادی که صدمه دیده اند کاربرد دارد. در حالی که این خدمات طیف گسترده ای را دربر می گیرند که در زیر به انواع و اقسام آن ها اشاره می کنیم. 

 1. مشکلات ارتوپدی در زانو
 2. مشکل در ناحیه گردن
 3. بعد از سکته مغزی و کند شدن حرکات
 4. به هنگام عارضه پارکینسون
 5. بعد از حمله قلبی
 6. به هنگام انسداد ریوی
 7. در بیماری آسم
 8. بعد از عمل جراحی
 9. برای درمان عضو فلج شده
 10. در زمان آسیب دیدن مچ پا
 11. به هنگام درد در ناحیه کمر
 •  

فیزیوتراپی سکته مغزی : 

هنگامی که رگ های مغز مسدود یا پاره می شوند، خون رسانی به مغز دچار اختلال می شود و همین اتفاق باعث آسیب دیدن مغز می شود. 

بسته به اینکه کدام قسمت از مغز دچار آسیب می شود، فرد توانایی های حرکتی، احساسی، عاطفی، کلامی و حافظه ای خود را از دست می دهد.

خروج از منزل برای فردی که دچار سکته مغزی شده است، امری بسیار سخت و مشکل است. استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل برای فردی که دچار سکته مغزی شده است، موجب می شود که درمان او آسان تر شود و بهبود وی تسریع یابد.

فیزیوتراپیست تلاش می کند تا با انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل توانایی های قبلی فرد را به او برگرداند که مدت زمان رسیدن به این هدف با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی متفاوت است.

برای تکمیل درمان فردی که دچار سکته مغزی شده است، استفاده موازی از خدمات کاردرمانی در منزل بسیار موثر خواهد بود.
 

فیزیوتراپی کمر: 

گاهی افراد به دلایلی مانند بد نشستن های طولانی مدت، بلند کردن اجسام سنگین یا فشار آوردن به ناحیه کمر دچار درد می شوند و به پزشک مراجعه می کنند.

پزشک بعد از ویزیت این افراد، فرایند های درمانی فیزوتراپی را برای آن ها در نظر می گیرد. بسیاری از افراد ممکن است به دلیل درد کمر، مشکلات رفت و آمد و منتظر نشستن در مرکز درمانی از ادامه مسیر درمان منصرف شوند.

استفاده از خدمات فیزیوتراپی کمر در منزل، در این شرایط می تواند چاره ساز و راه حل مناسبی باشد.

برای استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل کرج چه کار باید بکنم؟

کافی است با ما در بله نرس تماس بگیرید تا بعد از ثبت درخواست شما، یک کارشناس ماهر و با تجربه را برای انجام معاینه های اولیه و بررسی مشکلات بیمار به محل شما بفرستیم.

برای استفاده از خدمات درمانی بله نرس، می توانید از طریق وب سایت و اپلیکیشن بله نرس نیز اقدام کنید. شما می توانید پس از دانلود اپلیکیشن بله نرس از کافه بازار، اطلاعات خود را در آن وارد کنید و پس از ثبت نام در سایت و اپلیکیشن، درخواست خود را ثبت کنید.

 همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای حضور فیزیوتراپیست در منزل، با شما تماس می گیرند. 

شما می توانید فرایند حضور فیزیوتراپیست در محل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، بررسی نمایید. متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل یا محل سکونت شما حاضر خواهند شد. 

فیزیوتراپیست ما در جلسه اول یک برنامه برای شروع فرآیند درمان مشخص می کند و از همان جلسه اول کار خود را آغاز می کند.

برای تسریع در درمان، بهتر است یک یا دو نفر از اطرافیان بیمار در جلسه اول حضور داشته باشند تا توصیه های درمانی را یادداشت و آن ها را با بیمار تمرین کنند.

تماس با پشتیبانی بله نرس

شما می تونید در هر زمان با پشتیبانی بله نرس به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 تماس حاصل کنید. پیشنهاد می شود از طریق نظرسنجی، نظرات و انتقادات خود را به ما منتقل کنید.

 

مکان مناسب برای انجام فیزیوتراپی در منزل

محلی که شما برای استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل در نظرمی گیرید باید دارای ویژگی های خاصی باشد. به طور مثال بهتر است فضای کافی برای انجام دادن تمرینات و قرار دادن وسایل فیزیوتراپی را در نظر گرفته باشید. 

محل مورد نظر باید از نور کافی برخوردار باشد و تاریک نباشد. بهتر است اتاقی مجزا و خلوت را برای فیزیوتراپی در نظر بگیرید تا هم فیزیوتراپیست بتواند روی کارش تمرکز کند و هم فرد بیمار احساس آرامش کند. اتاقی را انتخاب کنید که وسایل تیز و برنده در آن نباشد تا در هنگام انجام تمرینات خطری بیمار را تهدید نکند.

 

جمع بندی

مرکز بله نرس تلاش می کند تا تمامی خدمات درمانی را با بهرین کیفبت به همشهریان عزیز کرجی ارائه دهد. تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. 

ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل تمامی نقاط کرج و همه شهرک ها و مناطق حومه استان البرز می شود. شما می توانید برای ثبت درخواست خود و استفاده از خدمات ما روی اینجا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل