خدمات پاراکلینیکی در منزل کرج

خدمات پاراکلینیکی شامل چه مواردی می شوند؟ اگر به خدمات پاراکلینیکی در منزل کرج نیاز دارید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که پس از مراجعه به مراکز درمانی، پزشک برای تشخیص دقیق تر از شما بخواهد که یک آزمایش یا تصویربرداری انجام دهید و سپس برای بررسی نتیجه، مجددا به پزشک مراجعه کنید. به خدماتی مثل تصویر برداری با استفاده از تجهیزات رادیولوژی، سونوگرافی و انجام آزمایشاتی از این قبیل، خدمات پاراکلینیکی می گویند.

مراجعه به این مراکز نیازمند برنامه ریزی برای داشتن زمان خالی از کار و مشغله روزمره است. همچنین شلوغی خیابان ها، آلودگی هوا و ازدحام جمعیت در این مکان ها، امکان مراجعه حضوری را برای فرد بیمار و همراهان او دشوار می کند.

خدمات پاراکلینیکی در منزل کرج، تنها یکی از خدمات درخشانی است که توسط بله نرس به شما عزیزان ارائه می شود. شما می توانید با استفاده از خدمات درمانی بله نرس در حالی که در منزل خود هستید و استراحت می کنید نمونه گیری و تصویر برداری های لازم را انجام دهید.

ما در بله نرس، با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، افتخار این را داریم تا به جز خدمات پاراکلیلنیکی در منزل کرج، خدماتی مانند خدمات پرستاری در منزل کرج، مشاوره آنلاین در منزل و بسیاری از خدمات دیگر را به شما هم وطنان خوبمان تقدیم کنیم.

اگر می خواهید بدانید انواع خدمات پاراکلینیکی بله نرس چیست و استفاده از آن ها چه مزایایی برای شما دارد، حتما تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

انواع خدمات پاراکلینیکی در منزل

اگر بخواهیم بگوییم که خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس شامل چه مواردی می شود، باید بگوییم که طیف گسترده ای از خدمات پزشکی و درمانی را شامل می شود که ما به اختصار به چندین نمونه از این خدمات در اینجا اشاره می کنیم :

آزمایش های تشخیصی در منزل :  

ما در بله نرس امکان انجام آزمایش های تشخیصی مختلفی را برایتان فراهم کرده ایم. برخی از آن ها به شرح زیر است :

  1. آزمایش های تشخیص بارداری
  2. آزمایش های تشخیصی اچ آی وی
  3. آزمایش های تشخیصی ام اس
  4. آزمایش های تشخیصی تب مالت
  5. آزمایش های تعیین گروه خونی
  6. و موارد دیگر ...

در صورتی که جواب هر یک از آزمایش های فوق مثبت شود، باز هم شما می توانید برای ادامه روند شروع درمان و بهبودی در منزل، از خدمات پزشکی در منزل بله نرس بهره ببرید. اعلام نتایج آزمایش ها برای حفظ حقوق شما عزیزان، کاملا به صورت محرمانه صورت می گیرد و در اختیار هیچ فردی قرار نمی گیرد.

انجام چکاپ یا آزمایش های دوره ای :  

انجام چکاپ یا آزمایش های دوره ای، یکی از راه هایی است که برای جلوگیری از پیشروی و درمان سریع تر بیماری انجام می شود. گاهی اوقات افراد بدون داشتن هیچ نوع علائمی و تنها برای اطمینان از سلامت خود دست به چکاپ یا آزمایش های دوره ای می زنند. این عمل باعث می شود تا فرد با آسودگی خاطر بیشتری به زندگی روزمره بپردازد.

رادیوگرافی :

رادیوگرافی یکی دیگر از خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس است که در آن با تابش اشعه ایکس بر روی هر قسمت از بدن، امکان مشاهده اعضای داخلی به وجود می آید. این خدمات در منزل شما و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی انجام می شود.

در صورتی که پس از انجام رادیوگرافی بیماری یا مشکلی در شما تشخیص داده شود، می توانید فرآیند درمان را نیز با کمک گرفتن از خدمات پزشکی در منزل بله نرس پیش ببرید.

سونوگرافی: 

سونوگرافی یکی دیگر از خدمات پاراکلینیکی در منزل است که توسط مجموعه بله نرس ارائه می شود.

در سونوگرافی با تاباندن امواج صوتی با فرکانس بالا به داخل بدن فرد بیمار، امکان مشاهده اعضای داخلی او فراهم می شود. در افرادی مانند زنان باردار که تاباندن اشعه ایکس بر بدن آن ها مخاطره آمیز است از این روش تصویربرداری استفاده می شود.

 تست نوار قلب :

 نوار قلب که به آن الکتروکاردیوگرافی هم می گویند، یک روش تشخیص اولیه پزشکان برای بررسی مشکل و اختلال در کارکرد قلب است. 

در این روش که تنها 15 تا 20 دقیقه زمان می برد، با استفاده از الکترودهای کوچکی که بر روی قفسه سینه، دست ها و پاها قرار می گیرد، سیگنال های الکتریکی قلب بر روی کاغذی ثبت می شود.

در حین انجام نوار قلب، بیمار باید در آرامش کامل باشد تا اختلالی به دلیل استرس و واکنش عصبی فرد در نتیجه کار رخ ندهد.

اکو قلب :  

اکو قلب یا همان اکوکاردیوگرام یکی دیگر از خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس است که در آن با استفاده از امواج صوتی، امکان مشاهده تصاویری از دیواره های قلبی، دریچه ها و درصد پمپاژ قلب برای پزشک ممکن می شود. خدمات اکوی قلب در بله نرس توسط ماهر ترین و مجرب ترین متخصصان انجام می شود.

فرایند درخواست خدمات پاراکلینیکی در منزل کرج

برای استفاده از خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس کافی است تا با ورود به اپلیکیشن یا سایت بله نرس درخواست خود را در آنجا ثبت نمایید. همچنین می توانید از طریق تماسی تلفنی با کارشناسان ما، منتظر بمانید تا در کمتر از یک ساعت متخصصین برجسته ما در محل شما حاضر شوند. 

شما می توانید فرایند حضور کادر درمان در منزل خود را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی دنبال کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص کیفیت خدمات، با ما در میان بگذارید.

 

مزایای خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس

1. حضور به موقع و کمتر از یک ساعت در محل شما  

2. بهره مندی از متخصصین برجسته و کارآزموده 

3. پشتیبانی 24 ساعته (هفت روز هفته، به صورت شبانه روزی)

4. بهره مندی از مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان 

5.مطابق بودن هزینه ها با نرخ های تعرفه از سمت وزرات بهداشت و درمان

6.تضمین کمترین هزینه در برابر بالاترین کیفیت و خدمات اصولی

7.تنوع در ارائه خدمات پاراکلینیکی در منزل

 

سخن آخر

ما در بله نرس تمامی خدمات پاراکلینیکی را در تمامی نقاط کرج و مناطق و شهرک های حومه استان البرز به شما عزیزان ارائه می دهیم. شما می توانید در هر زمان از خدمات درمانی بله نرس بهره مند شوید.

دانلود اپلیکیشن موبایل