خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج

اگر به خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بسیاری از افراد به دلیل مشکلات جسمی، ناتوانی در حرکت، شلوغی آزمایشگاه ها و ترافیک های شدید ترجیح می دهند انجام آزمایش و نمونه گیری را در منزل انجام دهند. 

مجموعه بله نرس با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج را به شما عزیزان ارائه می دهد. در ادامه مقاله به نحوه ثبت درخواست جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی و مزایای استفاده از این خدمات می پردازیم.
 

مزایای استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج

برخی از  مزایای استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج عبارت اند از :

  1. در بسیاری از موارد اکثر افراد به دلیل مشکلات و مشغله های روزانه، انجام نمونه گیری در آزمایشگاه را به تعویق می اندازند. شما می توانید با استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل، تمامی اقدامات درمانی لازم را جهت بهبود و حفظ سلامتی خود انجام دهید.
  2. بسیاری از سالمندان به دلیل ناتوانی در حرکت، نمی توانند در مراکز درمانی حضور یابند. انجام نمونه گیری در منزل باعث آسایش و راحتی حال این افراد خواهد شد.
  3. معمولا کودکان با حضور در مراکز درمانی و انجام آزمایش دچار ترس و دلهره می شوند. حضور تکنیسین آزمایشگاه در منزل و انجام نمونه گیری توسط او در محیط امن خانه، موجب احساس راحتی و آرامش کودک می شود.
  4. حضور در محیط شلوغ بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، احتمال ابتلا به بیماری های عفونی و واگیردار را افزایش می دهد. شما می توانید با استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل، از ابتلا به بیماری های واگیر دار جلوگیری نمایید.
  5. بسیاری از بیماران اورژانسی جهت بهبود وضعیت خود و تشخیص به موقع، می توانند از خدمات آزمایشگاهی در منزل بهره ببرند.
  6. انجام نمونه گیری در آزمایشگاه های شلوغ، انتظار در صف های طولانی و تردد در ترافیک های سنگین در کرج موجب تلف شدن وقت و هزینه می شود. شما می توانید با استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج در وقت، هزینه و انرژی خود صرفه جویی کنید.
     

نحوه ثبت درخواست جهت انجام آزمایش در منزل کرج

جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج، ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن بله نرس شوید. شما می تونید اپلیکیشن بله نرس را از کافه بازار یا از اینجا دریافت نمایید. 

شماره تماس و آدرس خود را در سایت و اپلیکیشن وارد کنید و ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، روی ثبت درخواست کلیک کنید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن تکنیسین آزمایشگاه به منزل، با شما تماس می گیرند. 

تیم درمانی بله نرس در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما هستند. پس از ثبت درخواست تکنیسین آزمایشگاه برای انجام نمونه گیری در محل شما حاضر می شود. 

پشتیبانی بله نرس

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن بله نرس، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور تکنیسین آزمایشگاهی در منزل را مشاهده و پیگیری کند. 

در صورت نیاز می توانید با پشتیانی بله نرس به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 تماس بگیرید. شما می توانید پس از دریافت خدمات آزمایشگاهی در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید. 
 

انواع خدمات آزمایشگاهی در منزل کرج

خدمات آزمایشگاهی بله نرس شامل آزمایش ادرار، خون، بارداری و اعتیاد می شود. نمونه گیری، توسط تکنیسین های ماهر و مجرب بله نرس انجام می شود. پس از انجام نمونه گیری، نمونه شما توسط تکنیسین های اعظام شده، به آزمایشگاه فرستاده شده و نتیجه آن در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. 
 

آزمایش خون

معمولا آزمایش خون به منظور بررسی وضعیت کلی سلامت بدنی افراد، تشخیص گروه خونی، تشخیص بیماری خاص و ژنیتیکی، بررسی و کنترل عملکرد ارگان های مختلف بدن مثل کبد و کلیه انجام می شود. 

انجام آزمایش خون باید توسط تکنیسینی ماهر و با تجربه انجام شود تا مشکلی برای بیمار ایجاد نشود. تکنیسین های ما در بله نرس، با داشتن مهارت و تجربه بالا در نمونه گیری خون، آسایش و راحتی بیمار را هنگام انجام آزمایش در منزل فراهم می کنند.
 

آزمایش ادرار

انجام آزمایش ادرار معمولا برای تشخیص بیماری های کلیوی، سنگ کلیه، دیابت، عفونت ادرار، بیماری های کبدی یا بررسی علت دل درد، کمر درد و سوزش ادرار انجام می شود. در انجام این آزمایش، ادرار خارج شده از بدن فرد در داخل یک ظرف جمع آوری می‌شود و توسط تکنیسین به آزمایشگاه فرستاده می شود.
 

آزمایش بارداری

تشخیص بارداری از طریق انجام آزمایش ادرار و خون صورت می گیرد. پس از انجام آزمایش، نمونه گرفته شده، به آزمایشگاه ارسال می شود و نتیجه آزمایش در اسرع وقت به شما اعلام می شود.
 

آزمایش اعتیاد

تست اعتیاد از طریق نمونه گیری ادرار یا خون انجام می شود. با توجه به افزایش مصرف مواد مخدر در بین افراد جامعه، آزمایش اعتیاد به دلایل مختلفی مثل درخواست خانواده همسر، گواهی برای دادگاه، حضور در مراکز ترک اعتیاد و مصرف برخی از دارو ها انجام می شود.
 

خدمات آزمایشگاهی در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس انواع خدمات آزمایشگاهی در منزل را در تمامی محله های کرج و استان البرز مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات آزمایشگاهی در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 

سخن آخر

بله نرس با هدف جلب رضایت و آسایش افراد در استان البرز، تمامی نیاز های درمانی و مراقبتی شما را برطرف می کند. تمامی خدمات پزشکی و پیراپزشکی در بله نرس  توسط تیم حرفه ای و مجرب انجام می شود. 

شما می توانید برای انجام آزمایش های مختلف در منزل و محل کار، روی ما حساب کنید. فقط کافی است درخواست خود را در اینجا ثبت نمایید.

دانلود اپلیکیشن موبایل