نوار قلب در منزل کرج

اگر به نوار قلب در منزل کرج نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تست نوار قلب یا الکترو کاردیو گرام (EGC) عبارت است از ثبت سیگنال های الکتریکی قلب بر روی یک کاغذ EGC که روشی برای تشخیص اولیه مشکلات قلبی می باشد. نوار قلب با استفاده از قرار دادن الکترودهای کوچک بر روی دست، پا و قفسه سینه انجام می شود.

در مواقعی که فردی احساس درد یا تپش را در قلب خود احساس می کند، پزشک سعی می کند با انجام نوار قلب مشکل اولیه را پیدا کند.  

نوار قلب در منزل، یکی دیگر از خدمات نوین جامعه پزشکی است که به منظور رفاه حال همشهریان کرجی در بله نرس ارائه می شود.

انجام نوار قلب در منزل، نیازمند حضور یک فرد آموزش دیده و ماهر است. متخصصین بله نرس تست نوار قلب را بدون هیچ نوع خطای اجرایی انجام می دهند و بیمار را به حفظ آرامش تشویق می نمایند. چرا که اضطراب و استرس در فرد بیمار منجر به تغییر عملکرد قلب می شود.

ما در بله نرس تلاش کرده ایم، تا بهترین و مناسب ترین تجهیزات نوار قلب در منزل کرج را برای شما ساکنین استان البرز فراهم کنیم.

جهت آشنایی با خدمات نوار قلب در منزل کرج، نحوه ثبت درخواست و چگونگی قیمت ها، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.
 

نوار قلب برای چه افرادی کاربرد دارد؟

انجام نوار قلب برای افرادی که سابقه مشکلات قلبی دارند یا دچار تنگی نفس و درد در ناحیه قفسه سینه و قلب می شوند، ضروری می باشد. همچنین انجام نوار قلب در تشخیص مشکلات مربوط به عضلات، ریتم و دریچه‌های قلب، به پزشک کمک می کند.  

گاهی پزشک برای بررسی نظم ضربان قلب،  بررسی میزان صدمه بافت قلب و تعادل شیمیایی یا الکترولیتى، از تست نوار قلب استفاده می کند. گاهی پیش می آید که وضع و حال عمومی فرد چندان خوب نیست، و معطل ماندن در ترافیک شهر های بزرگی مانند کرج، آلودگی هوا و انتظار در صف های طولانی مراکز درمانی، بیمار را تا خطر سکته قلبی پیش می برد.

خبر خوب این است که اطرافیان بیمار ساکن در شهر کرج در چنین شرایطی با حفظ خونسردی خود، می توانند با ما در بله نرس تماس بگیرند تا ضمن استفاده از خدمات انجام نوار قلب در منزل کرج، از خدمات پرستاری در منزل کرج نیز بهره ببرند.
 

چگونگی انجام نوار قلب در منزل

برای انجام نوار قلب در منزل، می توانید درخواست خود را در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت کنید. جهت دانلود اپلیکیشن بله نرس روی اینجا کلیک کنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانید به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 تماس بگیرد. 

پس از ثبت درخواست، مشاوران ما جهت انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن نیروی متخصص با شما تماس می گیرند و شما را از شرایطی که فرد بیمار باید قبل از انجام نوار قلب داشته باشد، آگاه می کنند. نیرو های متخصص ما در هر زمان، آماده خدمت رسانی به شما هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حضور می یابند.

برای انجام نوار قلب، الکترودهای نرمی با استفاده از ژل بر روی دست، پاها و قفسه سینه قرار می گیرند و توسط سیم هایی، به دستگاه نمایش کارکرد قلب وصل می شوند. نصب این الکترودها به هیچ عنوان دردناک نمی باشد.  

استفاده از تجهیزات پیشرفته، انجام تست توسط متخصصین کار بلد و حفظ آرامش بیمار در هنگام انجام نوار قلب در منزل، برای دریافت نتیجه درست و دقیق لازم می باشد.
 

شرایط بیمار قبل از انجام نوار قلب در منزل     

  1. حفظ آرامش فرد بیمار در هنگام انجام نوار قلب
  2. شیو کردن (تراشیدن موهای زائد) بدن در قسمت های مربوطه، به خصوص در قسمت سینه برای آقایان
  3. مشورت با پزشک معالج برای مصرف دارو قبل از انجام نوار قلب
  4. خودداری کردن از نوشیدن آب سرد
  5. بیمار نباید قبل از انجام نوار قلب وعده غذایی سنگین مصرف کند.
  6. بیمار نباید قبل از انجام تست نوار قلب تحرک و فعالیت های بدنی داشته باشد.
     

هزینه نوار قلب در منزل کرج

هزینه انجام نوار قلب در منزل بر اساس نوع درخواست، محل زندگی شما، سن بیمار و ساعت درخواست شما برای اعزام نیرو متفاوت می باشد.

زمانی که شما از خدمات بله نرس برای انجام نوار قلب در منزل کرج اقدام می کنید، هزینه ای مطابق با تعرفه های وزرات بهداشت و درمان را پرداخت می کنید نه بیشتر.

ضمن اینکه ما در بله نرس تلاش کرده ایم تا با حذف هزینه های جانبی، رضایت شما را در پرداخت هزینه ای کم و منصفانه جلب کنیم.
 

نوار قلب در چه مناطقی از کرج انجام می شود؟

تست نوار قلب در تمامی محله های کرج و استان البرز مانند مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... برای شما عزیزان انجام می شود. 

انجام نوار قلب در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز نیز انجام می شود. 
 

مزایای انجام نوار قلب در منزل

بسیاری از بیمارانی که دچار مشکلات قلبی می شوند، توانایی حضور در مراکز درمانی را ندارند. رفت و آمد به مراکز درمانی برای انجام نوار قلب، موجب اتلاف وقت و هزینه زیادی می شود. ممکن است بیماران قلبی با حضور در محیط بیمارستان دچار ترس و استرس شوند. انجام نوار قلب در محیط امن منزل موجب راحتی و آسایش بیماران می شود. 

استفاده از خدمات نوار قلب در منزل برای بیماران اورژانسی، راه حلی مناسب برای بهبود سریع وضعیت آن ها می باشد. کیفیت و دقت تجهیزات نوار قلب در منزل بسیار بالا می باشد و با تجهیزات بزرگ بیمارستانی، برابری می کند. این امر باعث شده تا بیماران قلبی، از این خدمات بهره بیشتری ببرند.
 

سخن آخر

مجموعه بله نرس علاوه بر انجام نوار قلب، تمامی خدمات پاراکلینیکی مانند، خدمات آزمایشگاهی، سونوگرافی، اکوی قلب و... را در منزل و محل کار انجام می دهد. تمام سعی ما ارائه خدماتی با کیفیت و استاندارد با هزینه کم و مقرون به صرفه می باشد.

دانلود اپلیکیشن موبایل