شنوایی سنجی در منزل کرج

اگر به خدمات شنوایی سنجی در منزل کرج نیاز دارید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

بسیاری از سالمندان، کودکان و افرادی که توانایی و شرایط لازم را برای رفت و آمد به مراکز شنوایی سنجی ندارند می توانند با بهره گیری از خدمات شنوایی سنجی در منزل، در آسایش و راحتی فرایند های درمانی خود را طی کنند و مشکلات شنوایی خود را در منزل برطرف کنند.

پیشگیری و جلوگیری از اختلالات شنوایی در هر سنی قابل پیشگیری و درمان است. مجموعه بله نرس خدمات شنوایی سنجی در منزل را به تمامی همشهریان کرجی ارائه می دهد.

در ادامه مقاله درباره نحوه ثبت درخواست برای بهره گیری از خدمات شنوایی سنجی در منزل کرج و هزینه های آن صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
 

نحوه ثبت درخواست برای شنوایی سنجی در منزل کرج

جهت استفاده از خدمات شنوایی سنجی در منزل کرج، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بله نرس درخواست خود را ثبت کنید.
 2. برای دانلود اپلیکیشن بله نرس، روی اینجا کلیک کنید.
 3. ابتدا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
 4. اطلاعات خود را از قبیل شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید و در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید.
 5. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن ادیولوژیست یا شنوایی شناس با شما تماس خواهند گرفت.
 6. در کمتر از دو ساعت، ادیولوژیست برای ارائه خدمات شنوایی سنجی در محل سکونت شما حاضر می شود.
   

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور ادیولوژیست در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. 

در صورت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با شماره ثابت 02632400781 یا با شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. توصیه می شود از طریق نظرسنجی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما اعلام نمایید. 
 

شنوایی سنجی در منزل

ادیولوژیست با استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوص، میزان شنوایی فرد را اندازه گیری می کند. همچنین با انجام غربالگری و بررسی سلامت گوش ها، مشکلاتی مثل افت شنوایی و وزوز گوش را بررسی می کند و در صورت نیاز برای بیمار سمعکی مناسب تجویز می کند. 

ادیولوژیست ابتدا گوش فرد را اتوسکوپی می کند تا مجرای گوش و میزان جرم گوش را بررسی کند. گاهی اوقات افزایش جرم گوش مانع انجام تست شنوایی سنجی می شود. 

پس از اینکه ادیولوژیست از تمیز بودن مجرای گوش اطمینان حاصل کرد، هدفونی را روی گوش فرد قرار می دهد تا شنوایی فرد را اندازه گیری کند. سپس صداهایی در فرکانس های مختلف برای بیمار پخش می شود تا به آن ها پاسخ دهد. 

پس از انجام شنوایی سنجی، نتیجه آن برای شما تفسیر می شود و در صورت نیاز برای بیمار سمعک تجویز می شود. پس از انجام غربالگری در صورت سلامت سیستم شنوایی، راهکار هایی برای حفظ سلامت گوش ها به فرد داده می شود.
 

شنوایی سنجی سالمندان در منزل

بسیاری از افراد با افزایش سن دچار کاهش شنوایی می شوند. معمولا حضور در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد برای سالمندان امری سخت و طاقت فرسا می باشد. این افراد می توانند خدمات شنوایی سنجی، قالب گیری گوش و تنظیم سمعک را در منزل دریافت کنند.
 

شنوایی سنجی کودکان در منزل

انجام تست شنوایی سنجی برای کودکان و نوزادان امری ضروری می باشند. چرا که کودکان برای یادگیری زبان و تکلم صحیح به قدرت شنیداری خود متکی می باشند.

برای انجام غربالگری و بررسی سلامت گوش های کودک و نوزاد خود، می توانید از ادیولوژیست های حرفه ای و مجرب بله نرس کمک بگیرید. شما می توانید خدمات شنوایی سنجی در منزل را در هر زمان دریافت نمایید.
 

انواع کم شنوایی

کم شنوایی به سه دسته کم شنوایی حسی و عصبی، کم شنوایی انتقالی و کم شنوایی ترکیبی تقسیم می شود.
 

کم شنوایی حسی و عصبی

این نوع کم شنوایی به دلیل قرارگیری طولانی مدت در معرض اصوات بلند و شدید ایجاد می شود و بیشتر در افراد جوان اتفاق می افتد. 
 

کم شنوایی انتقالی

افرادی که دچار کم شنوایی انتقالی می شوند معمولا صدا ها را ضعیف تر می شنوند. علت عمده کم شنوایی انتقالی، تجمع جرم در مجرای گوش می باشد.
 

کم شنوایی ترکیبی 

علت عمده بروز کم شنوایی ترکیبی، اختلال در گوش میانی و داخلی می باشد.  
 

هزینه شنوایی سنجی در منزل کرج

هزینه شنوایی سنجی در منزل با توجه به نوع درخواست، شرایط و محل سکونت بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات شنوایی سنجی در منزل کرج، روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، تمامی خدمات درمانی را با هزینه ای مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

خدمات شنوایی سنجی در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات شنوایی سنجی در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات شنوایی سنجی در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

مزایای استفاده از خدمات شنوایی سنجی در منزل

 1. راحتی و آسایش بیماران
 2. صرفه جویی در وقت
 3. کاهش هزینه های اضافی
 4. کاهش استرس کودکان و سالمندان به دلیل انجام فرایند های درمانی در منزل
 5. عدم نیاز به جابه جایی و حرکت افراد سالمند
 6. عدم تردد در ترافیک های سنگین برای حضور در مراکز شنوایی سنجی
 7. انجام شنوایی سنجی در سریع ترین زمان ممکن حتی در روز های تعطیل
 8. تشخیص به موقع و درمان سریع مشکلات شنوایی
   

سخن آخر

مجموعه بله نرس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، تلاش می کند تا خدمات درمانی را در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید با استفاده از خدمات شنوایی سنجی در منزل کرج، از اتلاف وقت جلوگیری نمایید و در هزینه ها صرفه جویی نمایید. برای مشاهده مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل