اجاره تجهیزات پزشکی در منزل کرج

اگر به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل کرج نیاز دارید تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.

بسیاری از افراد در هنگام ابتلا به بیماری ترجیح می دهند در محیط امن و سالم خانه استراحت کنند تا بهبود یابند. مجموعه بله نرس تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما را در منزل برطرف می کند. شما می توانید تمامی فرایند های درمانی خود را بدون حضور در بیمارستان انجام دهید.

در ادامه این مقاله درباره نحوه ثبت درخواست برای استفاده از تجهیزات پزشکی در منزل کرج، انواع تجهیزات و قیمت اجاره تجهیزات پزشکی صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.
 

نحوه ثبت درخواست برای اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

شما می توانید با ورود به سایت یا اپلیکیشن بله نرس، درخواست خود را جهت اجاره تجهیزات پزشکی در منزل کرج ثبت کنید. جهت ثبت درخواست خود طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. برای دانلود اپلیکیشن بله نرس روی اینجا کلیک کنید.
 2. ابتدا با وارد کردن شماره تماس خود در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید و آدرس خود را وارد نمایید.
 3. روی ثبت درخواست کلیک کنید و تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را سفارش دهید.
 4. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن تجهیزات پزشکی با شما تماس خواهند گرفت.
 5. در کمتر از دو ساعت، تجهیزات پزشکی مورد نیاز در محل سکونت شما فرستاده می شود.
   

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند ارسال تجهیزات پزشکی در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. 

در صورت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید.

پیشنهاد می شود از طریق نظرسنجی، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما منتقل کنید.
 

انواع تجهیزات پزشکی در منزل


اجاره تجهیزات پزشکی در منزل کرج شامل موارد زیر می شود :

 1. ونتیلاتور / اجاره به صورت ماهیانه
 2. فوتوتراپی / اجاره در هر 24 ساعت
 3. نبولایزر / اجاره در هر 24 ساعت
 4. ساکشن / اجاره به صورت ماهیانه
 5. دستگاه مانیتورینگ قلبی / اجاره به صورت ماهیانه
 6. تخت بیمارستانی / اجاره به صورت ماهیانه
 7. تخت بیمارستانی برقی / اجاره به صورت ماهیانه
 8. اکسیژن ساز / اجاره به صورت ماهیانه

تمامی تجهیزات پزشکی که توسط مجموعه بله نرس به شما عزیزان ارائه می شود، از با کیفیت ترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی می باشند. 

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز ( حتی در روز های تعطیل ) از تجهیزات پزشکی بله نرس استفاده کنید. همچنین می توانید برای راه اندازی و رفع عیب تجهیزات پزشکی در منزل با ما تماس بگیرید. 
 

اجاره دستگاه ونتیلاتور در منزل 

دستگاه ونتیلاتور برای بیمارانی که قادر به تنفس نیستند کاربرد دارد. این دستگاه با فرستادن اکسیژن به ریه ها و خارج کرن کربن دی اکسید به بهبود نفس تنگی در فرد کمک می کند. شما می توانید این دستگاه را به صورت ماهیانه اجاره کنید.
 

اجاره دستگاه فوتوتراپی در منزل

دستگاه فوتوتراپی با تاباندن نور و اشعۀ الکترومنیتیک برای درمان بیماری های پوستی کاربرد دارد. اجاره این دستگاه به صورت 24 ساعته می باشد. 
 

اجاره دستگاه نبولایزر در منزل

این دستگاه بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که از مشکلات ریوی و تنفسی از قبیل آسم، برونشیت مزمن، فیبروز سیستیک، آمفیزم و ... رنج می برند. اجاره این دستگاه به صورت 24 ساعته می باشد.
 

اجاره دستگاه ساکشن در منزل

این دستگاه به منظور مکش هوا، خون آبه، برداشتن چربی، احیا بیمار، برداشتن محلول از محل زخم، پاک کردن راه تنفسی بیمار و... استفاده می شود. شما می توانید این دستگاه را به صورت ماهیانه اجاره کنید.
 

اجاره دستگاه مانیتورینگ قلبی در منزل

دستگاه مانیتورینگ قلبی جهت نمایش سیگنال های حیاتی بیمار استفاده می شود. اجاره این دستگاه به صورت ماهیانه می باشد.
 

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل

هوایی که تنفس می کنیم از ۷۸ درصد گاز نیتروژن، ۲۱ درصد اکسیژن و ۱ درصد گازهای دیگر تشکیل شده است. دستگاه اکسیژن ساز، نیتروژن هوا را جدا می کند و اکسیژن خالص بالای 95 درصد را در اختیار فرد بیمار قرار می دهد. شما می توانید این دستگاه را به صورت ماهیانه اجاره کنید.
 

اجاره تخت های بیمارستانی مکانیکی و برقی در منزل

شما می توانید انواع تخت های بیمارستانی را از قبیل مکانیکی ، نیمه الکترونیکی و فول الکترونیکی (برقی) تک شکن، دو شکن و سه شکن از بله نرس تهیه کنید. اجاره انواع تخت های بیمارستانی به صورت ماهیانه می باشد.
 

هزینه اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

هزینه اجاره تجهیزات پزشکی با توجه به نوع درخواست، نوع تجهیزات و مدت زمان استفاده از آن ها، متفاوت است. از این رو شما می توانید جهت آگاهی از هزینه های اجاره تجهیزات پزشکی در منزل، با کارشناسان بله نرس تماس بگیرید. همچنین می توانید پس از ثبت نام در سایت و ثبت درخواست خود، با کلیک روی اینجا، قیمت های اجاره تجهیزات پزشکی در منزل را مشاهده نمایید. 

مرکز بله نرس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، تلاش می کند تا بهترین تجهیزات پزشکی را با کمترین هزینه به شما ارائه نماید. تمامی قیمت های ما در بله نرس متناسب با تعرفه های وزارت بهداشت و درمان، تعیین شده اند.
 

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل، چه مناطقی از کرج را پوشش می دهد؟

مجموعه بله نرس تمامی تجهیزات پزشکی مذکور را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد.

ارائه تجهیزات پزشکی در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد.
 

سخن آخر 

حضور در بیمارستان می تواند احتمال ابتلا به بیماری های واگیردار و عفونی را افزایش دهد. با استفاده از تجهیزات پزشکی بله نرس دیگر لازم نیست برای انجام فرایند های درمانی خود در بیمارستان بستری شوید. شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن از تمامی امکانات و تجهیزات پزشکی در منزل خود بهره بگیرید.

دانلود اپلیکیشن موبایل