کشیدن بخیه در منزل کرج

کشیدن بخیه در منزل کرج یکی از خدماتی است که مجموعه بله نرس به شما عزیزان ارائه می کند. 

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید چرا که قصد داریم درباره نحوه ثبت درخواست برای کشیدن بخیه در منزل کرج صحبت کنیم.
 

نحوه ثبت درخواست برای کشیدن بخیه در منزل کرج

جهت استفاده از خدمات کشیدن بخیه در منزل کرج، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بله نرس درخواست خود را ثبت کنید. ( برای دانلود اپلیکیشن بله نرس، روی اینجا کلیک کنید.)
 2. ابتدا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
 3. اطلاعات خود را از قبیل شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید و در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید.
 4. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس خواهند گرفت.
 5. در کمتر از دو ساعت، پرستار برای ارائه خدمات کشیدن بخیه در محل سکونت شما حاضر می شود.
   

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. 

در صورت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با شماره ثابت 02632400781 یا با شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. 

توصیه می شود از طریق نظرسنجی پیامکی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما اعلام نمایید. 
 

بخیه چیست؟

بخیه به منظور بستن زخم و شکاف روی پوست یا بافت های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش، پزشک محل زخم یا شکاف را با استفاده از نخ و سوزن بخیه، می بندد تا بافت ها بهبود یابند.
 

انواع بخیه

از انواع بخیه ها می توان به بخیه های جذبی و غیر جذبی اشاره کرد.
 

بخیه های جذبی

بخیه های جذبی معمولا برای بخیه زدن اعضای داخلی بدن کاربرد دارد. بخیه های جذبی به مرور زمان توسط بافت های بدن جذب و محو می شوند. درمان این زخم ها ممکن است 60 روز زمان ببرد. 
 

بخیه های غیر جذبی

این نوع بخیه ها قابلیت حل شدن ندارند و جذب بافت ها نمی شوند. بخیه های غیر جذبی به صورت تک تک در سطح بیرونی پوست یا به صورت زیر پوستی زده می شوند. 

بیمار باید پس از گذشت مدت مشخصی برای کشیدن بخیه به مراکز درمانی مراجعه نماید یا از خدمات کشیدن بخیه در منزل استفاده کند. 
 

چه موقع باید نسبت به کشیدن بخیه اقدام کنیم؟

ممکن است افراد به دلیل صدمه یا عمل جراحی دچار زخم هایی در نواحی مختلف بدنشان شوند. مدت درمان و بهبود این زخم ها پس از زدن بخیه در هر ناحیه از بدن متفاوت است. 

به طور مثال بخیه های قسمت جلوی گردن و پلک ۲ تا ۳ روز باید نگه داشته شوند و بعد گذشت این مدت، بیمار باید با مشورت پزشک نسبت به کشیدن بخیه اقدام کند. همچنین بخیه های قسمت پشت گردن و صورت باید ۳ تا ۵ روز در محل زخم باقی بمانند. 

درمان زخم های ناحیه شکم و پوست سر حدود 7 الی 10 روز طول می کشد. زخم های قفسه سینه برای بهبود به مدت زمان بیشتری نیاز دارند. بخیه های این ناحیه باید پس از 10 تا 14 روز کشیده شوند. 

زخم های قسمت کف پا طول درمان طولانی تر نسبت به دیگر نواحی بدن دارد و حدودا ۲۱ روز به طول می انجامد. شما می توانید با پزشک خود درباره زمان دقیق کشیدن بخیه صحبت کنید و در زمان مناسب نسبت به کشیدن بخیه اقدام کنید.
 

کشیدن بخیه در منزل

کشیدن بخیه باید توسط متخصصین مجرب و حرفه ای انجام شود تا محل زخم دچار عفونت، آلودگی، تورم، قرمزی و تخلیه چرک نشود. پرستاران ماهر و آموزش دیده بله نرس پس از بررسی محل زخم با استفاده از تجهیزات استریل، خدمات کشیدن بخیه را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

بخیه هایی که روی سطح بیرونی زده شده اند، قابل مشاهده می باشند و به راحتی از روی زخم جدا می شوند. پرستار برای کشیدن بخیه های زیر پوستی یکی از دو طرف بخیه را قطع می کند سپس با کشیدن طرف دیگر، نخ بخیه را از زخم جدا می کند.  
 

نکات مهم برای کشیدن بخیه

 1. از لمس بخیه ها خودداری کنید تا محل زخم آلوده نشود.
 2. هرگز خودتان اقدام به کشیدن بخیه نکنید.
 3. اگر محل زخم دچار قرمزی یا تورم شده است، سریعا به پزشک خود اطلاع دهید.
 4. محل بخیه را در معرض نور خورشید قرار ندهید.
   

هزینه کشیدن بخیه در منزل کرج

هزینه کشیدن بخیه در منزل با توجه به نوع بخیه، طول زخم و شرایط بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات کشیدن بخیه در منزل کرج، پس از ثبت نام در سایت روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، خدمات کشیدن بخیه در منزل را با هزینه ای مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

خدمات کشیدن بخیه در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات کشیدن بخیه در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات کشیدن بخیه در منزل، شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز نیز می شود. 
 

سخن پایانی

بسیاری از افراد به دلیل صدمه یا انجام عمل جراحی، توانایی حرکت و حضور در مراکز درمانی را ندارند. این افراد می توانند با استفاده از خدمات کشیدن بخیه در منزل فرایند های درمانی خود را تکمیل نمایند. 

مجموعه بله نرس خدمات درمانی را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید در هر زمان ( حتی در روز های تعطیل ) از خدمات پزشکی و پیراپزشکی بله نرس استفاده کنید. 

دانلود اپلیکیشن موبایل