اکسیژن تراپی در منزل کرج

به خدمات اکسیژن تراپی در منزل کرج نیاز دارید؟ در این مقاله قصد داریم درباره نحوه ثبت درخواست برای خدمات اکسیژن تراپی در منزل و هزینه آن صحبت کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بسیاری از بیماران به دلیل مشکلات تنفسی، بیماری های ریوی و مشکلات قلبی به اکسیژن تراپی نیاز پیدا می کنند. حضور در محیط بیمارستان ممکن است احتمال ابتلا به بیماری های واگیردار و عفونی را افزایش دهد. به همین دلیل این افراد ترجیح می دهند مراحل درمانی خود را در منزل تکمیل کنند.

مجموعه بله نرس با بهره گیری از تیم پزشکی و پرستاری مجرب در هر ساعت از شبانه روز خدمات اکسیژن تراپی را به شما عزیزان ارائه می دهد.
 

نحوه ثبت درخواست برای اکسیژن تراپی در منزل کرج

شما می توانید با استفاده از سایت یا اپلیکیشن بله نرس، درخواست خود را جهت استفاده از خدمات اکسیژن تراپی در منزل کرج ثبت کنید. برای دانلود اپلیکیشن بله نرس روی اینجا کلیک کنید.

ابتدا در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید و شماره تلفن خود را وارد نمایید. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس خواهند گرفت. در کمتر از دو ساعت، پرستار برای ارائه خدمات اکسیژن تراپی در محل سکونت شما حاضر می شود.
 

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. در صورت نیاز می توانید با پشتیبانی بله نرس، با شماره ثابت 02632400781 یا با شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. پیشنهاد می شود از طریق نظرسنجی، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما منتقل کنید.
 

اکسیژن تراپی برای چه افرادی کاربرد دارد؟

ممکن است پزشک برای بیماران مبتلا به آسم، کرونا، نفس تنگی، برونشیت مزمن، بیماری مزمن انسدادی ریه، نارسایی قلبی، فیبروز سیستیک، آمفیزم، سرطان ریه، پنومونی یا ذات الریه، آپنه خواب و فیبروز ریه اکسیژن تراپی را در نظر بگیرد.

اکسیژن تراپی خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش و می دهد و از فشار خون بالا جلوگیری می کند. رسیدن اکسیژن کافی به بدن بیماران، باعث انتقال خون به بافت های مختلف بدن می شود و میزان اکسیژن خون را تنظیم می کند. 

افراد سیگاری با استفاده از خدمات اکسیژن تراپی می توانند عملکرد ریه های خود را بهبود ببخشند. اکسیژن تراپی باعث مقابله با مشکلات تنفسی در فرد می شود و روند فعالیت مغز را بهبود می بخشد.
 

اکسیژن تراپی در منزل 

پزشک با توجه به علائم حیاتی بیمار و بررسی آزمایشات و میزان اکسیژن خون، برای بیمار اکسیژن تراپی را در نظر می گیرد. پرستاران بله نرس با توجه به تجویز پزشک، مقدار اکسیژن لازم را در مدت معین به بیمار می رسانند. 

شرایط برخی از بیماران به گونه ای است که در طول روز به اکسیژن تراپی نیاز دارند در صورتی که برخی دیگر ممکن است فقط هنگام ورزش یا خواب به اکسیژن درمانی نیاز پیدا کنند. 
 

استفاده از دستگاه اکسیژن در منزل

اکسیژن تراپی با استفاده از دستگاه های مختلفی انجام می شود. این دستگاه ها جریانی غلیظی از اکسیژن را به بیمار می رسانند تا اکسیژن کافی به بدن او برسد و بهبود یابد. 

هنگام استفاده از دستگاه اکسیژن در منزل، از استعمال سیگار و دخانیات خودداری کنید و از روشن کردن شمع، عود و سایر وسایل آتش زا خودداری کنید.
 

خدمات اکسیژن تراپی در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات اکسیژن تراپی در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد.

ارائه خدمات اکسیژن تراپی در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

هزینه اکسیژن تراپی در منزل کرج

هزینه اکسیژن تراپی با توجه به دستور پزشک، شرایط بیمار و مدت زمان استفاده از دستگاه اکسیژن متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات اکسیژن تراپی در منزل کرج، روی اینجا کلیک کنید یا با پشتیبانی بله نرس تماس حاصل نمایید.

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، تمامی خدمات درمانی را با کم ترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

مزایای استفاده از خدمات اکسیژن تراپی در منزل

  1. بسیاری از بیماران و افرادی که به دلیل افزایش سن، از حرکت کردن و رفت و آمد به مراکز درمانی ناتوان هستند می توانند با استفاده از خدمات اکسیژن تراپی در منزل فرایند های درمانی خود را پیش ببرند.
  2. حضور در مراکز درمانی احتمال ابتلا به بیماری های عفونی و واگیردار را افزایش می دهد. همچنین تردد در خیابان های شلوغ، باعث اتلاف وقت بیمار و مراقبان وی می شود. شما می توانید با استفاده از خدمات اکسیژن تراپی در وقت خود صرفه جویی نمایید و از ابتلا به بیماری های ویروسی جلوگیری کنید.
  3. مجموعه بله نرس خدمات اکسیژن تراپی در منزل را در کوتاه ترین زمان ممکن به بیماران اورژانسی ارائه می دهد. بسیاری از بیماران اورژانسی که نمی توانند برای اکسیژن تراپی در صف های طولانی انتظار بکشند، می توانند به صورت شبانه روزی، حتی در روز های تعطیل از خدمات اکسیژن تراپی در منزل کرج استفاده کنند.
  4. با استفاده از خدمات اکسیژن تراپی در منزل می توانید در انرژی و سایر هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید.
  5. استراحت در محیط امن و پاک منزل و استفاده از خدمات اکسیژن تراپی در خانه باعث راحتی و آسایش بیشتر بیمار می شود.
     

سخن آخر

بسیاری از افراد به دلیل مصرف سیگار و دخانیات، آلودگی هوا، ابتلا به بیماری های ریوی و عفونی مشکلات تنفسی پیدا می کنند. 

شما می توانید برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های ریوی از مصرف سیگار و دخانیات خودداری کنید. به طور روزانه از بخور آب گرم استفاده کنید، غذل های سالم بخورید و ورزش های هوازی انجام دهید. همچنین می توانید برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های تنفسی، به صورت دوره ای آزمایش ها و چکاب های لازم را انجام دهید.

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. شما می توانید جهت مطالعه مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید. 

دانلود اپلیکیشن موبایل