کارگذاری لوله معده در منزل کرج

اگر به کارگذاری لوله معده در منزل کرج نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کارگذاری لوله معده برای افرادی کاربرد دارد که قادر به غذا خوردن یا قورت دادن نیستند. در این روش لوله ای نازک از بینی وارد معده می شود و از آن برای رساندن غذا و دارو به بدن بیمار استفاده می شود. 

بسیاری از بیماران به دلایل مختلفی مثل ناتوانی و احساس ضعف، قرارگرفتن در یک وضعیت اورژانسی و ... ترجیح می دهند برنامه ها و فرایند های درمانی خود را در منزل تکمیل نمایند. 

رفت و آمد به مراکز درمانی، ایستادن در صف های طولانی برای انجام لوله گذاری معده، فرایندی سخت و طاقت فرسا می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات کارگذاری لوله معده در منزل کرج، در هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید و سریعا بهبود پیدا کنید. 

در ادامه مقاله به نحوه ثبت درخواست برای کارگذاری لوله معده در منزل کرج و قیمت های آن می پردازیم.
 

نحوه ثبت درخواست برای کارگذاری لوله معده در منزل کرج

جهت بهره مندی از خدمات کارگذاری لوله معده در منزل کرج، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بله نرس درخواست خود را جهت استفاده از خدمات کارگذاری لوله معده در منزل کرج ثبت کنید.
 2. برای دانلود اپلیکیشن بله نرس، روی اینجا کلیک کنید.
 3. ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن بله نرس شوید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
 4. اطلاعات خود را از قبیل شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید و در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید.
 5. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس خواهند گرفت.
 6. در کمتر از دو ساعت، پرستار برای کارگذاری لوله معده در محل سکونت شما حاضر می شود.
   

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. جهت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با شماره ثابت 02632400781 یا با شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. 

توصیه می شود از طریق نظرسنجی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما منتقل نمایید.
 

کاربرد کارگذاری لوله معده 

معمولا کارگذاری لوله معده گاهی به منظور رساندن غذا و دارو به بیمار انجام می شود. ممکن است پزشک به منظور پاکسازی و تخلیه محتوای معده، تزریق رنگ کنتراست برای عکس برداری، فشارزدایی از نواحی مسدود شده و کمک به نوزادان نارس از کارگذاری لوله معده استفاده نماید. 

کارگذاری لوله گاهی با هدف نمونه گیری از معده برای آزمایش، برداشتن بخشی از محتوای معده به منظور تسکین فشار انسداد روده، پاکسازی خون از معده، درمان مسمومیت تصادفی و اوردوز دارو نیز انجام می شود.
 

کارگذاری لوله معده در منزل

فضایی آرام و راحت را برای بیمار تهیه کنید. بیمار می تواند هنگام کارگذاری لوله معده روی تخت دراز بکشد یا روی صندلی بنشیند. پرستار برای کارگذاری لوله معده از بی حسی استفاده می کند و ناحیه مورد نظر را چرب می کند. سپس لوله را از طریق بینی وارد مری و معده می کند. 

پس از کارگذاری و قرار دادن لوله در معده، محل قرار گیری آن توسط پرستار بررسی می شود. ممکن است پرستار به منظور چک کردن لوله معده، مقداری از مایع آن را بیرون بکشد. اگر پس از تعبیه لوله در معده احساس ناراحتی کردید، از پرستار بخواهید تا محل لوله را تغییر دهد. 
 

قیمت کارگذاری لوله معده در منزل کرج

هزینه کارگذاری لوله معده در منزل با توجه به نوع درخواست، شرایط و محل سکونت بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق کارگذاری لوله معده در منزل کرج، روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، تمامی خدمات پرستاری و پزشکی را با هزینه ای مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

خدمات کارگذاری لوله معده در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات کارگذاری لوله معده در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات کارگذاری لوله معده در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

مزایای کارگذاری لوله معده در منزل

استفاده از خدمات پرستاری و پزشکی در منزل به افراد این امکان را می دهد تا در محیطی امن و آرام فرایند ها و مراحل درمانی خود را پیش ببرند. از مزایای استفاده از خدمات کارگذاری لوله معده در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. شما می توانید از طریق ثبت درخواست در بله نرس خدمات کارگذاری لوله معده در منزل را در هر زمان دریافت کنید.
 2. کارگذاری لوله معده در کودکان و حضور آن ها در مراکز درمانی، باعث ایجاد حس ترس و واهمه در آن ها می شود. حضور در محیط امن خانه، استرس و ترس کودکان را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 3. شما می توانید با استفاده از خدمات درمانی در منزل، از اتلاف وقت خود جلوگیری کنید و در سایر هزینه های اضافی خود صرفه جویی نمایید.
 4. استفاده از خدمات درمانی باعث ایجاد حس راحتی و آسایش در بیمار می شود.


سخن آخر 

مجموعه بله نرس با بهره گیری از تیم پرستاری و پزشکی حرفه ای و مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، تمامی نیاز های درمانی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می کند. 

با بله نرس می توانید تمامی خدمات پرستاری، پزشکی و پیراپزشکی را در هر ساعت از شبانه روز، حتی در ایام تعطیل دریافت نمایید. هدف ما راحتی و بهبود سریع بیماران در منزل می باشد. 

شما می توانید جهت مشاهده مقالات بیشتر و آشنایی با سایر خدمات بله نرس روی اینجا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل