تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج

اگر به خدمات تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج نیاز دارید، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

کلستومی به معنای ایجاد یک دهانه بر روی شکم و روده بزرگ می باشد. از کیسه کلستومی به منظور خروج محتویات روده ( ادرار و مدفوع ) استفاده می شود. کیسه کلستومی باید به صورت دائمی تعویض شود. 

شما می توانید برای تعویض کیسه کلستومی از پرستاران و پزشکان حرفه ای و مجرب بله نرس کمک بگیرید. مجموعه بله نرس با استفاده از ابزار استریل و روش های نوین، سعی می کند تا کیفیت خدمات خود را بهبود ببخشد. 

شما می توانید در هر زمان برای تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج، با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را در سایت و اپلیکیشن بله نرس ثبت نمایید. 

در ادامه مقاله درباره نحوه ثبت درخواست برای تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج و هزینه آن صحبت خواهیم کرد.
 

نحوه درخواست برای تعویض کیسه کلستومی در منزل

برای تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید از طریق سایت، اپلیکیشن یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید.
 2. وارد سایت یا اپلیکیشن بله نرس شوید. ( برای دانلود اپلیکیشن بله نرس روی اینجا کلیک کنید.)
 3. روی ثبت درخواست کلیک کنید.
 4. شماره تلفن خود را وارد کنید و در سایت یا اپلیکیشن ثبت نام کنید.
 5. پس از ثبت نام درخواست خود را جهت تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج ثبت نمایید.
 6. همکاران ما برای انجام هماهنگی و فرستادن پرستار با شما تماس می گیرند.
 7. پرستاران بله نرس برای تعویض کیسه کلستومی، در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حضور می یابند.
   

پشتیبانی بله نرس

پس از ثبت درخواست در سایت یا اپلیکیشن بله نرس، می توانید روند حضور پرستار در محل سکونت خود را از طریق پیامک مشاهده نمایید. در صورت نیاز می توانید با پشتیانی بله نرس با شماره تلفن ثابت 02632400781 و شماره همراه 09121674787 تماس بگیرید. 

شما می توانید پس از دریافت خدمات تعویض کیسه کلستومی در منزل، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید. 
 

ایجاد کیسه کلستومی برای چه افرادی کاربرد دارد؟

ممکن است پزشک برای افرادی که به بیماری های زیر مبتلا هستند، ایجاد کیسه کلستومی را در نظر بگیرد.

 1. بیماری های التهابی روده بزرگ مثل کرون و کولیت
 2. آسیب های ناشی از ضربه به شکم
 3. انسداد روده
 4. سرطان روده بزرگ
 5. بیماری های مادرزادی دستگاه گوارش
 6. عوارض دیررس اشعه درمانی
 7. اختلالات دفع شامل بی اختیاری و یبوست مزمن
   

کیسه کلستومی دائمی و موقت

کیسه کلستومی ممکن از با توجه به شرایط بیمار به دو صورت دائمی یا موقت ایجاد شود. کیسه کلستومی موقت در زمان محدودی مورد استفاده قرار می گیرد و جراح پس از مدتی دو طرف روده را به هم می چسباند. 

علت ایجاد کیسه کلستومی دائمی این است که طول بیشتری از روده خارج شده است و جراح نمی تواند دو طرف روده را به هم بچسباند. افرادی که مدفوع و ادرار خود را از طریق کیسه کلستومی دائمی و موقتی دفع می کنند باید به محض پر شدن کیسه، آن را تعویض کنند.
 

تعویض کیسه کلستومی در منزل

برای تعویض کیسه کلستومی، محیطی مناسب و راحت را در منزل فراهم نمایید. بیمار باید به حالت نیمه نشسته قرار گیرد تا پرستار پوشش های روی ناحیه زخم را بردارد و پد های محافظت کننده ضد آب را در اطراف کیسه کلستومی قرار دهد. 

پرستار کیسه کلستومی را جدا می کند و محل آن را با استفاده از گاز های استریل خشک می کند و آن را شست و شو می دهد. سپس از لایه ای از پماد سوختگی روی پوست بیمار قرار می دهد و کیسه کلستومی جدید را در محل قرار می دهد.
 

نگهداری از کیسه کلستومی

بهتر است همیشه تعدادی کیسه کلستومی در منزل نگه دارید تا در مواقع ضروری از آن ها استفاده کنید. کیسه های کلستومی را در جای خنک و دور از نور خورشید نگهداری کنید. به هیچ عنوان خودتان برای تعویض کیسه کلستومی اقدام نکنید. هر گونه خطای اجرایی در تعویض کیسه کلستومی می تواند باعث ایجاد عفونت یا آسیب به بیمار شود. 
 

هزینه تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج

هزینه تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج با توجه به شرایط بیمار، نوع کیسه کلستومی و محل سکونت بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق تعویض کیسه کلستومی در منزل کرج، روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با استفاده از خدمات بله نرس، تمامی خدمات درمانی را با هزینه ای مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

خدمات تعویض کیسه کلستومی در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمت تعویض کیسه کلستومی در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

شما می توانید از تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز برای تعویض کیسه کلستومی در منزل، درخواست خود را ثبت نمایید. 
 

سخن پایانی 

بسیاری از افراد به دلیل ابتلا به بیماری یا انجام عمل جراحی، نمی توانند برای تکمیل فرایند های درمانی خود به بیمارستان ها مراجعه نمایند. این افراد در صورت نیاز می توانند تمامی نیاز های مراقبتی و درمانی خود را در منزل برطرف کنند. 

مجموعه بله نرس تلاش می کند تا با ارائه تمامی خدمات پزشکی و پیراپزشکی در منزل، کیفیت بهداشت و درمان را بهبود ببخشد. شما می توانید به صورت شبانه روزی، حتی در روز های تعطیل از خدمات درمانی و مراقبتی بله نرس بهره مند شوید. فقط کافی است با ورود به سایت یا اپلیکشن بله نرس، درخواست خود را ثبت نمایید.

ممنون که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید. شما می توانید جهت مشاهده مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل