درمان زخم بستر در منزل

اگر به خدمات درمان زخم بستر در منزل نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مجموعه بله نرس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، خدمات درمان زخم بستر در منزل را با بهره گیری از پرستاران متخصصین ماهر و مجرب و استفاده از تجهیزات استریل به شما عزیزان ارائه می دهد. 

شما می توانید برای آگاهی از نحوه استفاده از خدمات درمان زخم بستر در منزل و هزینه آن تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. 
 

مراحل ثبت درخواست برای درمان زخم بستر در منزل

جهت استفاده از خدمات درمان زخم بستر در منزل، می توانید از طریق شماره تماس، سایت یا اپلیکیشن بله نرس اقدام کنید. برای ثبت درخواست در سایت یا اپلیکیشن بله نرس، طبق مراحل زیر عمل کنید. 

 1. ابتدا اپلیکیشن بله نرس را از طریق کافه بازار دانلود کنید.
 2. پس از ثبت نام و وارد کردن شماره تماس خود در اپلیکیشن بله نرس، درخواست خود را جهت استفاده از خدمات درمان زخم بستر در منزل ثبت کنید.
 3. شما می توانید مشخصات درمانگر را در اپلیکیشن بله نرس مشاهده کنید.
 4. علاوه بر نصب اپلیکیشن، می توانید وارد سایت بله نرس شوید و با کلیک روی ثبت درخواست از خدمات درمان زخم بستر در منزل بهره مند شوید.
 5. در صورت عدم دسترسی به اینترنت، می توانید به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 تماس حاصل نمایید.
 6. همکاران ما جهت هماهنگی و فرستادن نیروی متخصص با شما تماس خواهند گرفت.
 7. متخصصین ما در کمتر از دو ساعت برای ارائه خدمات درمان زخم بستر به منزل یا محل سکونت شما اعزام می شوند.
   

پشتیبانی بله نرس

پس از ثبت درخواست در داخل سایت یا اپلیکیشن بله نرس، برای بیمار پرونده سیستمی تشکیل می شود. بیمار می تواند از طریق اطلاع رسانی های پیامکی، وضعیت ثبت درخواست و فرایند حضور درمانگر در منزل را مشاهده و ارزیابی کند.

در صورت نیاز می توانید در هر ساعت از شبانه روز، حتی در ایام تعطیل با پشتیانی بله نرس تماس بگیرید. شما می توانید پس از دریافت خدمات درمان زخم بستر در منزل، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق نظرسنجی به ما اعلام کنید.
 

زخم بستر چیست ؟

قرار گرفتن طولانی مدت در یک وضعیت ثابت، باعث ایجاد زخم هایی در نواحی مختلف بدن مثل کمر، پهلو، پشت سر، پشت پاشنه، برجستگی کناری لگن و... می شود. زخم بستر معمولا به دلیل وارد شدن فشار طولانی مدت بر پوست و بافت های زیر پوستی مانند  درم، ایپدریم و ماهیچه ایجاد می شود. 

از علل ایجاد زخم بستر می توان به خوابیدن طولانی مدت به پشت ( روی کمر خوابیدن )، خوابیدن مداوم بر روی شکم، زیاد نشستن بر روی یک جا و مواردی از این قبیل اشاره کرد. 
 

آیا زخم بستر درمان می شود؟

زخم بستر چهار مرحله دارد. در مرحله اول و دوم زخم ها سطحی هستند و معمولا با مراقبت های منظم در طی چند هفته یا چند ماه درمان می شوند. در مرحله سوم و چهارم زخم های عمیق تری در بافت های بدن ایجاد می شود و درمان در شرایط دشوار تری قرار می گیرد.
 

پانسمان و دبریمان زخم بستر در منزل

پانسمان زخم بستر یکی از روش های موثر برای درمان زخم بستر می باشد. پرستار پس از حضور بر بالین بیمار زخم های بیمار را بررسی می کند و با استفاده از تجهیزات و وسایل استریل زخم را ضد عفونی می کند. سپس با توجه به نوع و عمق زخم از روش های درمانی مختلفی مثل پانسمان یا دبریدمان استفاده می کند. درمان زخم بستر باید توسط متخصصین حرفه ای و مجرب انجام شود تا هیچ مشکلی برای بیمار ایجاد نشود. 

عدم رسیدگی به زخم بستر باعث ایجاد عفونت، قرمزی، التهاب و آلودگی زخم بستر می شود. هر گونه خطای اجرایی هنگام پانسمان یا دبریدمان زخم بستر منجر به عفونت پوست، درد شدید، عفونت استخوان و مفصل، عفونت خون و ایجاد توده های سرطانی در محل زخم می شود. 

دبریدمان زخم بستر یکی دیگر از روش های درمان زخم بستر می باشد که به معنی جدا کردن و از بین بردن بافت های مرده زخم می باشد. دبریدمان معمولا برای درمان زخم های عمیق تر کاربرد دارد و به روش های مختلفی انجام می شود. برخی از این روش ها عبارت اند از :

 1. دبریدمان شارپ جراحی
 2. دبریدمان  شارپ نگهدارنده
 3. دبریدمان مکانیکی
 4. دبریدمان آنزیمی
 5. دبریدمان بیولوژیکی
 6. دبریدمان اتولایتیک

 

هزینه درمان زخم بستر در منزل

هزینه درمان زخم بستر در منزل با توجه به طول و عمق زخم، نوع پانسمان، تجویز پزشک و شرایط بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات درمان زخم بستر در منزل، روی اینجا کلیک کنید یا با پشتیبانی بله نرس تماس حاصل نمایید.

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، تمامی خدمات درمانی مورد نیاز را با مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید.

 

درمان زخم بستر در منزل کرج

مجموعه بله نرس خدمات درمان زخم بستر در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات درمان زخم بستر در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

سخن آخر 

حرکت و رفت و آمد به مراکز درمانی، برای بیمارانی که دچار زخم بستر شده اند، امری سخت و طاقت فرسا می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات درمان زخم بستر در منزل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنند و از بهترین خدمات درمانی بهره مند شوند. 

متخصصین بله نرس در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. ممنون از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید، جهت آشنایی با سایر خدمات بله نرس و مشاهده مقالات بیشتر روی اینجا کلیک کنید. 

دانلود اپلیکیشن موبایل