ساکشن راه هوایی در منزل کرج

اگر به خدمات ساکشن راه هوایی در منزل کرج نیاز دارید، تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید. 

ساکشن راه هوایی در منزل کرج یکی از خدماتی است که مجموعه بله نرس به شما همشهریان کرجی ارائه می دهد. ساکشن راه هوایی روشی است که به وسیله آن، مخاط و ترشحات اضافی داخل بینی، گلو و نای تخلیه می شود. 

در ادامه مقاله درباره نحوه ثبت درخواست برای ساکشن راه هوایی در منزل و هزینه آن می پردازیم.
 

نحوه ثبت درخواست برای ساکشن راه هوایی در منزل کرج

جهت استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بله نرس درخواست خود را ثبت کنید. ( برای دانلود اپلیکیشن بله نرس، روی اینجا کلیک کنید.)
 2. ابتدا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
 3. اطلاعات خود را از قبیل شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید و در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید.
 4. درخواست خود را جهت استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل ثبت کنید.
 5. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس خواهند گرفت.
 6. در کمتر از دو ساعت، پرستار برای ارائه خدمات ساکشن راه هوایی، در محل سکونت شما حاضر می شود.
   

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. 

در صورت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با شماره ثابت 02632400781 یا با شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. 

توصیه می شود از طریق نظرسنجی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما اعلام نمایید. 
 

ساکشن راه هوایی برای چه افرادی کاربرد دارد؟

ساکشن راه هوایی به منظور پاکسازی مخاط و ترشحات داخل بینی، حلق و گلو انجام می شود تا بیمار بتواند به راحتی نفس بکشد. ممکن است پزشک برای بیمارانی که از مشکلات ریوی و تنفسی رنج می برند، ساکشن راه هوایی را در نظر بگیرد. 

ساکشن راه هوایی روشی موثر برای جلوگیری از رشد میکروارگانیسم ها و عفونت ریه های بیمار می باشد.  ممکن است پزشک با توجه به شرایط بیمار، انجام ساکشن راه هوایی را چند بار در روز تجویز کند. هدف از انجام ساکشن راه هوایی رسیدن اکسیژن به بیمار می باشد.

شما می توانید برای استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل از پرستاران ماهر و آموزش دیده بله نرس کمک بگیرید.
 

ساکشن راه هوایی در منزل کرج

پرستاران بله نرس با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات استریل، خدمات ساکشن راه هوایی در منزل را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

برای انجام ساکشن راه هوایی در منزل، محیطی آرام و مناسب را در نظر بگیرید. فضایی را انتخاب کنید که امکان خوابیدن بیمار در آن جا وجود داشته باشد. 

پرستار ممکن است با توجه به تجویز پزشک و شرایط بیمار، ساکشن راه هوایی را به چهار روش ساکشن بینی، ساکشن دهانی، ساکشن حلق و ساکشن عمیق انجام دهد. 
 

ساکشن بینی در منزل

برای انجام ساکشن بینی، پرستار لوله ای نازک را وارد حفره بینی می کند و ترشحات آن را تخلیه می کند تا بیمار به راحتی نفس بکشد.
 

ساکشن دهانی در منزل

ساکشن دهانی روشی است که در آن پرستار لوله ساکشن را وارد دهان بیمار می کند و ترشحات گلو را تخلیه می کند. ساکشن دهانی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که قابلیت بلع ندارند و نمی توانند از طریق سرفه کردن، ترشحات گلوی خود را خارج کنند.
 

ساکشن حلق در منزل

ساکشن حلق روشی است که در آن پرستار، لوله ای نازک و انعطاف پذیر را وارد حلق و پشت گلو می کند تا تمامی ترشحات و مخاط داخل آن را خارج کند.
 

ساکشن عمیق در منزل 

ساکشن عمیق بیشتر برای بیماران اورژانسی کاربرد دارد. در این روش پرستار با استفاده از لوله ای انعطاف پذیر، مخاط و ترشحات نای و ریه بیمار را تخلیه می کند.  
 

هزینه ساکشن راه هوایی در منزل کرج

هزینه ساکشن راه هوایی در منزل با توجه به نوع درخواست، شرایط و محل سکونت بیمار متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات ساکشن راه هوایی در منزل کرج، پس از ثبت نام در سایت روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، خدمات ساکشن راه هوایی در منزل را با هزینه ای مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

خدمات ساکشن راه هوایی در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات ساکشن راه هوایی در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد.

ارائه خدمات ساکشن راه هوایی در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

مزایای استفاده از خدمات ساکشن راه هوایی در منزل

 1. راحتی و آسایش بیمار
 2. صرفه جویی در وقت و انرژی
 3. کاهش هزینه های اضافی
 4. کاهش استرس کودکان و افراد سالمند به دلیل انجام فرایند های درمانی در محیط امن خانه
 5. عدم نیاز به جابه جایی و حرکت افراد سالمند و ناتوان
 6. عدم تردد در ترافیک های سنگین برای حضور در مراکز درمانی
 7. انجام ساکشن راه هوایی در سریع ترین زمان ممکن حتی در روز های تعطیل
 8. رسیدگی سریع به بیماران اورژانسی
   

سخن آخر 

امروزه بسیاری از افراد به دلیل بیماری های تنفسی و ریوی به خدمات ساکشن راه هوایی در منزل نیاز پیدا می کنند. این افراد می توانند با رعایت نکاتی ساده، احتمال ابتلا به بیماری های تنفسی یا تشدید آن را کاهش دهند.

شما می توانید با مصرف غذای های سالم و مغذی، عدم استعمال سیگار و سایر دخانیات، انجام ورزش های روزانه و سبک زندگی سالم از ابتلا به بیماری های تنفسی و ریوی جلوگیری کنید. 

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. شما می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل