سونداژ در منزل کرج

به خدمات سونداژ در منزل کرج نیاز دارید؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا شما را با نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات سونداژ در منزل کرج، انواع این خدمات و هزینه های آن آشنا کنیم.

وصل سونداژ به دلایل مختلفی مثل ناتوانی در کنترل و دفع ادرار، گرفتن نمونه ادرار جهت کشت ادرار، آزمایش و بررسی میزان آلودگی ادرار به میکروب ها، اندازه گیری دقیق حجم ادرار، شست و شو و خارج کردن خون و لخته ها از مثانه، خارج کردن ترشحات چرکی و ادرار عفونی انجام می شود. 

معمولا پزشک برای بیماران و افراد سالمند به دلیل بی اختیاری ادراری، احتباس ادرار، انجام جراحی پروستات، جراحی دستگاه تناسلی، آسیب نخاعی، اسکلروز چندگانه، دمانس و... سونداژ را تجویز می کنند. 

مجموعه بله نرس با ارائه خدمات سونداژ در منزل کرج، راحتی و آسایش بیماران را در محیط پاک و سالم منزل فراهم می کند. 
 

فرایند درخواست خدمات سونداژ در منزل کرج

شما می توانید با استفاده از سایت یا اپلیکیشن بله نرس، درخواست خود را جهت استفاده از خدمات سونداژ در منزل کرج ثبت کنید. برای دانلود اپلیکیشن بله نرس روی اینجا کلیک کنید.

ابتدا در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار با شما تماس خواهند گرفت. در کمتر از دو ساعت، پرستار برای نصب سوند ادراری در محل سکونت شما حاضر می شود.
 

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید. جهت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید.

 پیشنهاد می شود از طریق نظرسنجی، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما منتقل کنید.
 

انواع خدمات سونداژ در منزل 

انواع خدمات سونداژ در منزل عبارت اند از :

 1. تعویض کاتر یا سوند فولی
 2. گذاشتن کاندوم شیت یا کاندوم سوند
 3. خارج کردن سوند ادراری یا فولی
   

تعویض کاتر یا سوند فولی

سونداژ به منظور جمع آوری ادرار از مثانه انجام می شود. معمولا سوند ادراری به طور دائمی یا موقت برای بیمار نصب می شود. 

سوند های ادراری انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها متناسب با شرایط بیمار و تجویز پزشک مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع سونداژ ها می توان به سوند های داخلی، سوندهای سوپراپوبیک، سوندهای مسکن، سوند های یک راه، سوندهای دو راه و سوند های سه راه اشاره کرد.

سوند ادراری، لوله ای نازک و انعطاف پذیر است که داخل مجرای ادرار یا با ایجاد سوراخ در قسمت زیر شکم قرار می گیرد. سوند فولی به طور کامل در مثانه قرار می گیرد و معمولا به صورت دائمی و طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد. 

سوند ادراری باید به صورت دوره ای تعویض شود تا مشکلاتی مثل عفونت ادرار یا ورود میکروب به مجرای ادرار ایجاد نشود. پرستاران مجرب و ماهر بله نرس با استفاده از تجهیزات استریل، خدمات سونداژ در منزل را به شما عزیزان ارائه می دهند.
 

گذاشتن کاندوم شیت یا کاندوم سوند

سونداژ کاندوم شیت یا کاندوم سوند برای مردان مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا پزشک برای بیمارانی که از بی اختیاری ادراری رنج می برند یا به دلیل کهولت سن و زوال عقلی از دفع ادرار ناتوان هستند، کاندوم شیت یا کاندوم سوند را تجویز می کند.
 

خارج کردن سوند ادراری یا فولی

خارج کردن سوند ادراری یا فولی موجب برقراری جریان طبیعی ادرار در فرد می شود. تمامی مراحل نصب سوند و خارج کردن آن از مجرای ادرار و زیر شکم باید توسط پرستاران مجرب یا پزشک اورولوژیست انجام شود. شما می توانید برای خارج کردن سونداژ از پرستاران مجرب بله نرس کمک بگیرید.
 

خدمات سونداژ در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات سونداژ در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم ، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات سونداژ در منزل، در تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز صورت می گیرد. 
 

هزینه سونداژ در منزل کرج

هزینه نصب سونداژ با توجه به نوع سونداژ، شرایط بیمار و دستور پزشک متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت های خدمات سونداژ در منزل کرج، روی اینجا کلیک کنید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، تمامی خدمات درمانی را با هزینه ای مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید. 
 

مزایای استفاده از خدمات سونداژ در منزل

 1. بسیاری از بیماران و افرادی که به دلیل کهولت سن، از انجام کار های شخصی خود ناتوان هستند می توانند با استفاده از خدمات سونداژ در منزل فرایند های درمانی خود را پیش ببرند.
 2. رفت و آمد به مراکز درمانی و تردد در خیابان های شلوغ وقت زیادی را از بیمار و اطرافیان وی می گیرد. شما می توانید با استفاده از خدمات مذکور در وقت خود صرفه جویی کنید. مجموعه بله نرس خدمات سونداژ در منزل را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما همشهریان کرجی ارائه می دهد.
 3. بسیاری از بیماران اورژانسی که نمی توانند برای انجام سونداژ در صف های طولانی انتظار بکشند و به مراکز درمانی رفت و آمد کنند، می توانند به صورت 24 ساعته، حتی در روز های تعطیل از خدمات سونداژ در منزل کرج استفاده کنند.
 4. با استفاده از خدمات سونداژ در منزل می توانید در وقت، انرژی و سایر هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید.
 5. استراحت در محیط امن و سالم منزل و انجام تمامی فرایند های درمانی در خانه باعث راحتی و بهبود هر چه سریع تر بیمار می شود.
   

سخن آخر

مجموعه بله نرس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و بهره گیری از کادر درمانی ماهر و مجرب، تمامی خدمات پرستاری، پزشکی و مراقبتی را به صورت شبانه روزی شما عزیزان ارائه می کند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای استفاده از خدمات سونداژ در منزل کرج و سایر خدمات درمانی درخواست خود را در اپلیکیشن بله نرس ثبت کنید.

دانلود اپلیکیشن موبایل