پرستاری از بیمار در منزل کرج

اگر برای پرستاری از بیمار در منزل کرج، دنبال یک انتخاب کامل و مناسب هستید، حتما به ما در بله نرس سری بزنید.

پرستاری از بیمار در منزل کرج، یکی از خدماتی است که با افزایش تنش ها و چالش های روزانه فکری و شغلی، به کمک خانواده های عزیز در استان البرز می آید. با استفاده از خدمات پرستاری در منزل و محل کار، دیگر نیازی به مرخصی های پی در پی، انتظار در ترافیک های شدید برای ساعت ها و رفت و آمد در مراکز درمانی شلوغ را ندارید.

در بسیاری از موارد، فردی که در بیمارستان بستری شده است، پس از مدتی به جز بیماری اولیه خودش به بیماری های عفونی و واگیردار دیگری هم مبتلا می شود.

بله نرس به عنوان یکی از بهترین مراکز خدمات پرستاری از بیمار در منزل کرج، آماده است تا برای دیدن لبخند رضایت بر لبان شما، تمام آنچه در این زمینه مورد نیاز شما عزیزان هست را فراهم کند.

در ادامه این مقاله می خواهیم از نحوه درخواست خدمات پرستاری از بیمار در منزل کرج، هزینه ها و ویژگی های یک پرستار خوب بگوییم. با ما همراه باشید.

درخواست خدمات پرستاری از بیمار در منزل کرج

برای دریافت این خدمات، ما راه های ارتباطی مختلفی را برای شما در نظر گرفته ایم. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با ما، یا در صورت عدم دسترسی به تلفن از طریق ثبت درخواست آنلاین در سایت و اپلیکیشن بله نرس اقدام کنید.

امکان ارائه خدمات پرستاری از بیمار به صورت پاره وقت و تمام وقت برای شما در دسترس است. پس از ثبت درخواست و وارد کردن آدرس خود، همکاران بله نرس، جهت هماهنگی برای فرستادن نیروی متخصص با شما تماس می گیرند. 

شما می توانید روند حضور پرستار در محل  را از طریق پیامک و اپلیکیشن، مشاهده کنید. در کمتر از دو ساعت، نیروی پرستار به محل شما اعظام می شود و اقدامات درمانی و مراقبتی لازم را مطابق با دستور پزشک انجام می دهند.

 توصیه می شود پس از دریافت خدمات، نظرات و پیشنهادات خود را به ما اعلام کنید.

شما می توانید برای تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید.

همچنین برای آگاه شدن از شرایط دقیق پرستاری از سالمند کرج که توسط بله نرس تقدیم شما می شود، می توانید بر روی کلمه های آبی رنگ همین پاراگراف کلیک کنید.


خدمات پرستاری در منزل کرج شامل چه مواردی می شود؟

پرستاران خدمات متعددی را به بیماران ارائه می کنند. برخی از این خدمات عبارت اند از :

 1. مراقبت و نگهداری از بیماران تازه جراحی شده
 2. مراقبت و پرستاری از سالمندان بیمار، رسیدگی به روند درمان، بهداشت و نظافت آن ها
 3. مراقبت و رسیدگی به امور درمانی کودکان بیمار
 4. انجام کلیه تزریقات ( وریدی، سرم تراپی، عضلانی، زیرجلدی و...)
 5. انجام پانسمان، سونداژ، کشیدن بخیه، اکسیژن تراپی، انما، دیالیز، ساکشن
 6. اندازه گیری سطح اکسیژن خون
 7. تعویض کیسه کلستومی
 8. کارگزاری لوله معده ( PGT )
 9. کنترل علایم حیاتی بیماران
 10. مراقبت و پرستاری از بیمارانی که دچار سکته مغزی و قلبی شده اند
 11. مراقبت از بیماران سرطانی و تکمیل وضعیت درمانی آن ها
 12. چکاپ دقیق و منظم بیماران در منزل
 13. مراقبت و پرستاری از بیماران قلبی و ریوی
 14. مراقبت از بیماران دیالیزی
 15. مراقبت و پرستاری از بیماران مبتلا به دیابت، قند خون و فشار خون
 16. مراقبت از مبتلایان به بیماری های خاص و زمینه ای
   

هزینه پرستاری از بیمار در منزل کرج

حقوق و دستمزد پرستار بیمار کاملا به مدت زمانی که شما به حضور آن ها نیاز دارید بستگی دارد. مثلا ممکن است شما فقط برای چند ساعت در مدت چند روز به خدمات پرستار در منزل نیاز اشته باشید، یا ممکن است برای تمام طول روز و برای ماه ها به او نیاز داشته باشید.

همچنین عامل بسیار مهمی که هزینه پرستاری از بیمار کرج را مشخص می کند، میزان وخامت حال بیمار است. به طور حتم، مراقبت از فردی با بیماری آلزایمر، نسبت به مراقبت از شخصی با بیماری آنفولونزا دشوارتر است.

بنابرین قیمت خدمات پرستاری از بیمار در بله نرس، با توجه به نوع درخواست و شرایط بیمار، متفاوت می باشد. با این حال تمامی قیمت های بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شما است.

خدمات پرستاری از بیمار در منزل چه مناطقی از کرج را شامل می شود؟

می دانیم که استان البرز دارای شهر های زیادی است. ما در بله نرس افتخار این را داریم که خدمات پرستاری از بیمار را در تمام شهر های استان البرز از جمله فردیس، گوهردشت، گلشهر، مهرشهر، عظمیه، کمالشهر، ماهدشت، باغستان و سایر شهرک ها و مناطق حومه کرج پوشش دهیم.
 

پرستار بیمار باید چه شرایطی داشته باشد؟

پرستاری از بیمار، شغلی حساس و پراهمیت است. چرا که تمامی اقدامات درمانی پرستاران با جان بیماران در ارتباط می باشد. پرستاران به توانایی و مهارت های فردی و شغلی زیادی نیاز دارند. به همین دلیل هر پرستاری نمی تواند فرایند های درمانی و مراقبتی را به نحوه احسن انجام دهد.

ما در بله نرس با کوله باری از تجربه در زمینه پرستاری از بیمار سعی می کنیم تا بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهیم. مجموعه بله نرس برای انتخاب پرستاران معیار های مشخص و خاصی را در نظر گرفته است.

یکی از این معیار ها گذراندن دوره های تخصصی و مدارک معتبر در زمینه پرستاری می باشد. شرایط پرستاری از بیمار در منزل بسیار متفاوت از بیمارستان است. در این شرایط تمام مسئولیت ها بر دوش شخص پرستار است. بنابراین بررسی مدرک و البته مهارت در عمل این عزیزان برای ما بسیار مهم است.

یکی دیگر از معیار های مورد نظر ما، خصوصیات اخلاقی پرستار است. نگهداری از بیماران نیازمند روحیه ای آرام، دلسوز، متعهد، صبور و مسئول است. پرستاری نوعی عشق است و بدون تردید، شخصی که به کارش علاقه نداشته باشد نمی تواند در انجام وظایفش موفق باشد.

میزان تجربه در پرستاری از بیمار شاخصه ای ضروری است. پرستارانی که در مراکز رسمی کار می کنند به دلیل درخواست های زیاد و رو به رویی با بیماران مختلف، تبحر و تجربه بیشتری در مقایسه با پرستاران شخصی دارند.

سخن آخر

هدف ما در بله نرس، راحتی و آسایش حال بیماران می باشد. بله نرس در تمامی فرایند های درمانی و مراقبتی شما را یاری می کند. تیم ما سعی دارد تا خدمات پرستاری در منزل را در هر نقطه از کرج به بیماران ارائه نماید.

دانلود اپلیکیشن موبایل