پرستاری از کودک کرج

پرستاری از کودک کرج یکی دیگر از خدمات مراقبتی مجموعه بله نرس می باشد. خانواده های عزیز می توانند با بهره گیری از این خدمات، امکانات لازم را برای مراقبت و تربیت صحیح فرزندشان فراهم نمایند.

همه ما می دانیم که مادر شدن یکی از دشوارترین مسئولیت های ممکن است. به خصوص اگر در کنار انجام این مسئولیت بزرگ، مادر شاغل هم باشد؛ یا پای فرزند یا فرزندان دیگری به جز نوزاد تازه متولد شده در میان باشد.

ما به شما همشهریان کرجی قول می دهیم تا در صورت استفاده از خدمات پرستاری از کودک کرج از مرکز بله نرس، ضمن بهره بردن از خدمات مطمئن و تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان، می توانید لحظاتی خوشایند و رضایت بخشی را نیز تجربه کنید.

تمامی پرستاران برای استخدام در بله نرس از نظر میزان تجربه، مهارت، خصیصه صبر و مهربانی، دوره های گذرانده شده مربوطه، گواهی عدم اعتیاد، مسئولیت پذیری و بسیاری از عوامل دیگر ارزیابی می شوند. 

اگر می خواهید بدانید خدمات پرستاری از کودک کرج شامل چه مواردی، چه محله هایی می شود و چه مزایایی به دنبال دارد، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. 

شما می توانید جهت استفاده از خدمات پرستاری و مراقبت از کودک، روی اینجا کلیک کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

فرایند درخواست خدمات پرستاری در منزل کرج

شما می توانید با استفاده از سایت یا اپلیکیشن بله نرس، درخواست خود را جهت استفاده از خدمات پرستاری از کودک، ثبت کنید.

ابتدا در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید. پس از ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم بری فرستادن نیرو با شما تماس خواهند گرفت. در کمتر از دو ساعت، نیروی مورد نظر در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را بررسی و ارزیابی نمایید. در صورت تماس با پشتیبانی یا عدم دسترسی به اینترنت، می توانید به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. 

پیشنهاد می شود از طریق نظر سنجی پیامکی، نظرات و انتقادات خود را به ما منتقل کنید.
 

انواع خدمات پرستاری از کودک کرج

پرستاری از کودک کرج، شامل چه خدماتی می شود؟ برای آشنایی با انواع خدمات پرستاری از کودک، ابتدا لازم می دانیم تا شما را با دو مفهوم مادریار و کودکیار و تفاوت آن ها با هم آشنا کنیم.

مادریار همان طور که از نام آن مشخص است در انجام تمام وظایف خانه مانند امور مراقبتی از کودک و کارهای نظافتی خانه به کمک مادر می آید. بهتر است بگوییم مادریار نوعی خدمتکار است که وظیفه مراقبت از کودک را هم برعهده دارد. همچنین وظایفی مانند نظافت خانه، پختن غذا و امور خرید خارج از خانه در لیست وظایف مادریار قرار می گیرند.

اما کودکیار همان طور که از نام آن پیداست، تنها در مراقبت و رسیدگی به کودک به یاری خانواده می آید و در انجام کارهای خانه نقشی ندارد. به عبارت دیگر کودکیار تمام زمان خود را برای آموزش و رسیدگی به امور شخصی کودک و نظافت او صرف می کند.

حالا درک می کنیم که انواع خدمات پرستاری از کودک کرج در منزل (مادریار یا کودکیار) کاملا به نوع نیاز خانواده ها بستگی دارد. هرچند که خدماتی مانند استحمام کودک و توجه به نظافت شخصی، تفریح کردن با کودک (کتاب خواندن، بازی کردن، بیرون رفتن، و ...) و آموزش مهارت های زندگی و علمی در بین مادریار و کودکیار مشترک هستند.

خدمات پرستاری از کودک در کرج 

خدمات پرستاری از کودک، چه مناطقی از کرج را پوشش می دهد؟

کرج یکی از شهرهای بزرگ ایران است که شامل مناطق متعدد زیادی است. بنابراین یکی از ویژگی های مهم در انتخاب مرکزی که برای پرستاری از کودک در منزل استفاده می کنید باید این باشد، که آن مرکز بتواند خدماتش را در سراسر شهر کرج و تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز ارائه بدهد.

خدمات پرستاری از کودک کرج در بله نرس همانند خدمات پرستاری از بیمار کرج مناطقی مانند عظیمیه، گلشهر، گوهردشت، جهانشهر، مهرشهر، فردیس، آزادگان و ... را پوشش می دهد.

نکات مهم درباره خدمات پرستاری از کودک

انتخاب پرستار کودک به دلیل سپردن فرزند دلبندمان به فردی دیگر بسیار حساس است. معمولا کودکان خیلی سریع به پرستاران خود وابسته می شوند. به همین خاطر عوض کردن مکرر آن ها کاری بسیار اشتباه است. پس با دانستن و رعایت برخی از نکات می توانید بهترین خدمات پرستاری از کودک را دریافت کنید.

 1. پرستاری صبور، با اخلاق، متعهد، توانا و با تجربه را انتخاب کنید.
 2. پرستاری را انتخاب کنید که کودک در برقراری ارتباط با او راحت باشد.
 3. در ارتباط با بیرون رفتن از منزل یا عدم حضور کودک در محیط بیرون از خانه با پرستار صحبت کنید.
 4. اگر چند فرزند دارید، به طور کامل مشخص کنید که مسئولیت نگهداری از کدام فرزندان با پرستار است.
 5. اگر کودکتان رژیم غذایی یا حساسیت غذایی و دارویی خاصی دارد، این نکته را حتما با پرستار او در میان بگذارید.
 6. شماره تلفن تماس های ضروری (والدین، نزدیکان معتمد و پزشک کودک) را به او بدهید.
 7. جاهای خطرناک خانه مانند ارتفاع و تیزی ها را به پرستار نشان دهید.
 8. داروهای کودک، ساعت و میزان دوز مصرفی آن ها را به پرستار بگویید.

مزایای خدمات پرستاری از کودک کرج در بله نرس

ما در بله نرس برای استخدام پرستاران کودک (مادریار و کودکیار) معیار های زیادی را در نظر می گیریم. به جرات می گوییم، زمانی که شما از خدمات پرستاری از کودک کرج در مرکز بله نرس استفاده می کنید، می توانید با خیالی آسوده از بابت موارد زیر فرزند خود را به پرستاران بله نرس بسپارید.

 1. آشنایی پرستار با روحیه کودک در سنین مختف
 2. آگاهی پرستار به روان شناسی کودک و دارا بودن مدرک دوره های مربوط به نگهداری و مراقبت از کودک
 3. مورد اعتماد و اطمینان بودن پرستار
 4. توانایی مدیریت پرستار در انجام تمامی امور کودک مانند آموزش، رسیدگی به تغذیه و خوراک کودک، رسیدگی به بهداشت و نظافت کودک و مراقبت و نگهداری از وی
 5. دریافت گواهی عدم اعتیاد و سوء پیشینه از پرستاران
 6. بررسی و ارزیابی تجربه های کاری مرتبط در گذشته پرستاران
 7. منظم و وقت شناس بودن پرستار کودک

 

سخن آخر

شما می توانید علاوه بر استفاده از خدمات پرستاری از کودک، با کلیک روی اینجا از سایر خدمات بله نرس در خصوص خدمات پزشکی و پیراپزشکی نیز بهره مند شوید.

دانلود اپلیکیشن موبایل