تزریقات در منزل کرج

به خدمات تزریقات در منزل کرج نیاز دارید؟ در این مقاله قصد داریم درباره انواع تزریقات، نحوه ثبت درخواست برای تزریقات در منزل کرج و هزینه آن صحبت کنیم. 

رفت و آمد به مراکز درمانی در هنگام ابتلا به بیماری یا صدمه، امری سخت و طاقت فرسا می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات بله نرس تمامی فرایند های درمانی خود را از قبیل سرم تراپی، تزریق عضلانی، تزریق وریدی و... در منزل انجام دهید. 

مجموعه بله نرس تمامی خدمات تزریقات در منزل را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می دهد. در ادامه مقاله به نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات تزریقات در منزل کرج می پردازیم. 
 

نحوه ثبت درخواست برای تزریقات در منزل کرج

جهت استفاده از خدمات تزریقات در منزل کرج، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. شما می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن بله نرس درخواست خود را ثبت کنید. ( برای دانلود اپلیکیشن بله نرس، روی اینجا کلیک کنید )
 2. ابتدا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
 3. اطلاعات خود را از قبیل شماره تلفن و آدرس را وارد نمایید و در سایت یا اپلیکیشن بله نرس ثبت نام کنید.
 4. پس از ثبت نام و ثبت درخواست، همکاران ما به منظور انجام هماهنگی های لازم برای فرستادن پرستار آقا یا خانم با شما تماس خواهند گرفت.
 5. در کمتر از دو ساعت، پرستاران ماهر و کارآزموده بله نرس برای ارائه خدمات تزریقات در محل سکونت شما حاضر می شود.
   

پشتیبانی بله نرس

شما می توانید به محض ثبت درخواست خود، روند حضور پرستار در منزل را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی مشاهده و ارزیابی نمایید. 

در صورت عدم دسترسی به اینترنت، می توانید با پشتیبانی بله نرس با شماره ثابت 02632400781 یا با شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید. 

توصیه می شود پس از ارائه خدمات تزریقات در منزل از طریق نظرسنجی پیامکی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما اعلام نمایید.
 

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل انواع مختلفی دارد. ممکن است پزشک با توجه به شرایط بیمار و داروی مورد نیاز او از تزریقات عضلانی، وریدی ( داخل رگ )، زیر جلدی و تزریق سرم استفاده کند. 
 

تزریق عضلانی در منزل

در تزریق عضلانی پرستار واکسن یا داروی مورد نظر را به بافت عضلانی بیمار مانند عضله دلتوئید بازو، عضله ران، عضله ونتروگلوتئال مفصل ران و عضله پشتی باسن تزریق می کند. 

تزریق عضلانی یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین انواع تزریقات می باشد. پرستار با توجه به سن بیمار، نوع دارو و نسخه پزشک محل تزریق را به درستی انتخاب می کند و دارو را به بدن بیمار تزریق می کند. 

شما می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات تزریق عضلانی در منزل بهره ببرید.
 

تزریق وریدی در منزل

در تزریق وریدی دارو سریعا جذب خون و بدن بیمار می شود. از این رو ممکن است پزشک برای بیماران اورژانسی تزریق وریدی را در نظر بگیرد. در این روش پرستار داروی مورد نظر را به داخل رگ بیمار تزریق می کند. 
 

تزریق زیر جلدی در منزل

در تزریق زیر جلدی، دارو به صورت آهسته جذب بدن می شود. در این روش پرستار دارو را به سطوح قدامی ران، قسمت تحتانی دیواره شکم و بافت چربی، قسمت پایین و پشتی بازوها تزریق می کند. 

پزشک معمولا برای تزریق دارو هایی مثل انسولین، مورفین و... از تزریق زیر جلدی استفاده می کند.
 

تزریق سرم در منزل

سرم تراپی یا تزریق سرم در منزل یکی دیگر از خدمات بله نرس می باشد که توسط پرستاران مجرب و کارآزموده بله نرس به شما عزیزان ارائه می شود. 

پرستار برای تزریق سرم با استفاده از آنژیوکت مخصوص، مایعات سرم را به رگ های بیمار تزریق می کنند. 

ممکن است پزشک تزریق داخل سرمی را نیز برای بیمار در نظر بگیرد. در این صورت پرستار باید با توجه به نوع دارو و نسخه پزشک دارو های مورد نظر را داخل سرم بیمار تزریق کند. 

پرستاران بله نرس پاسخ بیمار به سرم را به صورت لحظه به لحظه چک می کنند و پس از تزریق کامل مایع سرم به بدن بیمار، آنژیوکت را از رگ بیمار خارج می کنند. 
 

هزینه تزریقات در منزل کرج

هزینه  تزریقات در منزل با توجه به نوع تزریقات، تعداد دارو های تزریقی و نسخه پزشک متفاوت می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خدمات تزریقات در منزل کرج، پس از ثبت نام در سایت روی اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس حاصل نمایید. 

تمامی قیمت های ما در بله نرس بر اساس تعرفه های وزارت بهداشت و درمان تعیین شده اند. شما می توانید با بله نرس، خدمات تزریقات در منزل را با هزینه ای مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل خود دریافت کنید.
 

خدمات تزریقات در منزل، در چه مناطقی از کرج ارائه می شود؟

مجموعه بله نرس خدمات تزریقات در منزل را در تمامی مناطق و محله های کرج مانند عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، شاهین شهر، کمال شهر، ماهدشت، دهقان ویلای اول و دوم، مهر ویلا، شهرک پردیسان، شهرک شهید چمران، شهرک مهران، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، شهرک امام رضا، شهرک فرهنگیان، شهرک اوج، کوی امامیه، بلوار هفت تیر و ... به شما عزیزان ارائه می دهد. 

ارائه خدمات تزریقات در منزل، شامل تمامی مناطق و شهرک های حومه استان البرز نیز می شود. 
 

فواید تزریقات در منزل

 1. راحتی و آسودگی بیمار
 2. بهره مندی از خدمات تزریقات به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیل )
 3. رسیدگی سریع به بیماران اورژانسی
 4. صرفه جویی در وقت و انرژی
 5. کاهش هزینه های اضافی 
 6. عدم ایجاد ترس و استرس در کودکان به دلیل حضور در محیط امن خانه 
   

سخن پایانی

بله نرس تیمی حرفه ای از پزشکان و پرستاران است که در هر زمان خدمات درمانی را به شما عزیزان ارائه می دهد. 

با استفاده از خدمات تزریقات در منزل، می توانید تمامی فرایند های درمانی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل کنید و سریعا بهبود یابید. 

ممنون که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. شما می توانید برای مطالعه مطالب بیشتر روی اینجا کلیک کنید. 

دانلود اپلیکیشن موبایل