آی سی یو در منزل کرج

اگر به مراقبت های ویژه و تجهیزات آی سی یو در منزل کرج نیاز دارید، تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

آی سی یو در منزل، از جمله خدمات مراقبتی درمانی ویژه و حساسی است که برای برخی از بیماران خاص انجام می شود. 

افرادی که از خدمات بیمارستان ها به دلیل تجربیات بد گذشته راضی نیستند، افرادی که در شهر و محل سکونتشان امکان استفاده از خدمات آی سی یو در بیمارستان ها را ندارند، افرادی که به دلیل کهولت سن یا بیماری، توان حرکت کردن ندارند، یا حتی زمانی که بخش آی سی یو گنجایشی برای پذیرش بیماران جدید ندارد، خدمات آی سی یو در منزل به کمک بیماران می آید.

همچنین گاهی پیش می آید که بیمار لازم است مدت زمان زیادی را برای بهبودی در بخش آی سی یو بستری باشد، اما نگرانی از عفونت های بیمارستانی مانع از این می شود که اطرافیان او با چنین تصمیمی موافقت کنند و در نهایت با صلاح دید پزشک معالج به فکر استفاده از خدمات آی سی یو در منزل می افتند.

ما در بله نرس، با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان، افتخار این را داریم تا با بهره مندی از مجرب ترین پرستاران و پزشکان ضمن ارائه خدمات پرستاری در منزل کرج، بتوانیم بهترین تجهیزات آی سی یو در منزل کرج را به شما ارائه دهیم.

در این مقاله قصد داریم درباره چگونگی مراقبت های آی سی یو در منزل کرج و هزینه های آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل چگونه است؟

تجهیزات و مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل، به دلیل اینکه نیازمند بالاترین سطح مراقبت پرستاری، پزشکی و استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته است، ابتدا باید توسط یک تیم حرفه ای بررسی شود که آیا منزل فرد بیمار و وضعیت جسمی او، امکان استفاده از چنین خدماتی را دارد یا خیر؟ 

در مرحله بعد یک پزشک عمومی به منزل فرد بیمار اعزام می شود تا با بررسی علائم حیاتی و حال عمومی بیمار، تعیین کند که چه نوع تجهیزات پزشکی و مراقبتی برای ادامه مسیر درمان نیاز است. در نهایت پزشک عمومی با کنترل وضعیت بیمار، جهت اعظام کادر پزشکی و درمانی به منزل بیمار اقدام می کند.

 

فرایند درخواست مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل کرج 

شما می توانید جهت استفاده از مراقبت های ویژه و تجهیزات آی سی یو در منزل، طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. وارد سایت یا اپلیکیشن بله نرس شوید و مشخصات خود را در آن وارد کنید.
 2. پس از ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن بله نرس، درخواست خود را ثبت کنید.
 3. پس از ثبت درخواست، همکاران ما برای فرستادن نیرو و انجام هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرند.
 4. متخصصین بله نرس در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل یا محل سکونت شما اعظام می شوند.
 5. شما می توانید روند حضور کادر پزشکی و درمانی در منزل خود را از طریق اطلاع رسانی های پیامکی بررسی و ارزیابی نمایید.
 6. اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید برای ثبت درخواست خود و مشاوره با پشتیبانی به شماره ثابت 02632400781 یا شماره موبایل 09121674787 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس حاصل کنید.

 

هزینه تجهیزات و مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل چگونه است؟ 

 

طبق برآورد های انجام شده، زمانی که مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل برای فرد بیمار درخواست می شود، هزینه ها به میزان یک سوم، نسبت به زمانی که فرد در بیمارستان بستری می شود، کاهش می یابد. 

همچنین استفاده از این خدمات موجب کاهش هزینه های رفت و آمد بیمار به بیمارستان و کاهش هزینه رفت و آمد اطرافیان به بیمارستان جهت جویا شدن از احوال بیمار می شود. شما می توانید با استفاده از مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل، در سایر هزینه های اضافی نیز صرفه جویی نمایید. 

اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم هزینه خدمات مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل برای هر فردی متناسب با خدماتی که دریافت می کند، متفاوت است. این هزینه ها بر اساس مدت زمان بهره مندی از مراقبت های ویژه، ساعت های حضور پزشک و پرستار در منزل، نوع درخواست بیمار و... بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در بله نرس تماس بگیرید.

معرفی خدمات آی سی یو در منزل بله نرس

مراقبت های ویژه آی سی یو در منزل کرج، توسط متخصصین حرفه و مجرب بله نرس ارائه می شود. پزشکان بله نرس تمامی اقدامات درمانی لازم را برای بیمار انجام می دهند. در ادامه قصد داریم تا این خدمات را به شما معرفی کنیم :

 1. بررسی پیوسته علائم حیاتی و کنترل سطح هوشیاری بیمار
 2. مانیتورینگ و چک کردن ان به صورت دائم
 3. تعویض پانسمان زخم
 4. اکسیژن درمانی
 5. سرم تراپی
 6. مدیریت درد
 7. کنترل فشار خون بیمار
 8. اتصال بیمار به دستگاه های ونتیلاتور
 9. سمع صدا های تنفسی
 10. انجام فعالیت های حرکتی
 11. انواع مختلف دارودرمانی (تزریقی، استنشاقی، داخل چشمی و ...)
 12. تعبیه و تنظیم سوند ادراری، سوند معده و بینی
 13. کمک به تغذیه بیمار به روش های مختلف مانند سوند بینی، وریدی، روش پی ای جی و ...
 14. تغییر وضعیت بیمار و ماساژ نواحی تحت فشار
 15. استفاده از دستگاه های زهکشی مایعات به بدن بیمار و خروج آن از بدن وی
 16. مراقبت های مختلف تنفسی مانند ساکشن ترشحات تنفسی، بررسی الگوی تنفسی و ...

 

جمع بندی

خدمات بله نرس به صورت شبانه روزی، حتی در روز های تعطیل به بیماران ارائه می شود. شما می توانید جهت استفاده از مراقبت های ویژه آی سی یو در تمامی نقاط کرج و استان البرز، درخواست خود را در اپلیکیشن ما ثبت کنید. همچنین می توانید جهت استفاده از سایر خدمات بله نرس روی ما حساب کنید. با استفاده از تجهیزات آی سی یو در منزل می توانید در محیطی آسوده و پاک، فرایند های درمانی خود را طی کنید و سریعا بهبود یابید. 

ما در بله نرس با آرزوی سلامتی برای شما هم وطنان گرامی سعی می کنیم تا با ارائه بهترین و مناسب ترین تجهیزات آی سی یو در منزل، بتوانیم به سهم خودمان کمی بار ناشی از تحمل روزهای سخت را برایتان کم کنیم.

دانلود اپلیکیشن موبایل