مشاوره آنلاین در منزل

همانقدر که بدن ما به غذا و مراقبت نیاز دارد، روح و روان ما هم نیازمند توجه و رسیدگی است. اما همه ما میدانیم که زندگی پر مشغله ما را از توجه به این بعد از خودمان دور کرده است. حتی اگر در نهایت تصمیم بگیریم که به پزشک و روانشناس هم مراجعه کنیم، تصور هزینه های گزاف ویزیت پس از ماندن در ترافیک سنگین، ما را در این تصمیم مستاصل میکند. 

ما به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم تا در چنین شرایطی با مشاوره آنلاین در منزل به تمامی این دغدغه ها پایان دهید؛ و در حالیکه در منزل هستید و به کارهای شخصی خود رسیدگی میکنید با بهترین مشاور و روانشناس صحبت کنید و کمک بگیرید.  

از فواید دیگری که استفاده از خدمات مشاوره آنلاین در منزل برای شما دارد این است که، به لحاظ هزینه و قیمت در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار ارزان تر و مناسب تر است.

بله نرس با مجوز رسمی از وزرات بهداشت و بهره مندی از مشاوران کارآزموده و ماهر میتواند بهترین مشاوره آنلاین در منزل را به شما بدهد.همچنین باید بگوییم که بله نرس خدمات پرستاری در منزل کرج، خدمات پزشکی در منزل، خدمات درمانی و تست کرونا در منزل را هم در استان البرز به شما هموطنان ارائه می دهد.

اگر می خواهید بدانید چگونه میتوانید به راحتی درخواست مشاوره آنلاین بدهید، و آیا اصلا مشاوره آنلاین در مقایسه با مشاوره حضوری مناسب است یا خیر؟ تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.  

چگونه درخواست مشاوره آنلاین در منزل کنم؟

کافی است تا نگاهی به برنامه زمانی خود در طول هفته بیندازید، تا متوجه شوید چه روز و چه ساعتی را خالی دارید، سپس اپلیکیشن بله نرس را باز کنید و با کیلیک کردن بر روی ثبت درخواست، سفارش خود را ثبت کنید.

پس از اینکه درخواست شما در سامانه بله نرس ثبت شد، حتما تاریخ و ساعت مشاوره آنلاین را در یک تقویم یادداشت کنید، تا آن را فراموش نکنید.

مشاوره آنلاین بهتر است یا حضوری؟

با توجه به اینکه مشاوره آنلاین در منزل در سالهای اخیر به وجود آمده است، ممکن است برخی از شما عزیزان تصور کنید که مشاوره آنلاین کیفیت کمتری نسبت به مشاوره حضوری دارد.

اما وظیفه ما در بله نرس این است که به شما بگوییم که مشاورانی که در این مجموعه با ما فعالیت دارند همگی افرادی هستند که از فیلترهای استخدامی رد شده اند و آموزش های لازم را دیده اند؛ و مهارت هایی مانند خوب گوش کردن، ارتباط موثر و ارائه راه حل را به دست آورده اند.

چه خدماتی در مشاوره آنلاین ارائه می شود؟ 

حالا که شما تصمیم گرفته اید زمانی که در منزل یا محل کارتان نشستید و به دور از هرگونه سرما و گرما، هیاهو و ترافیک از خدمات مشاوره آنلاین بله نرس بهره ببرید؛ ما هم وظیفه خود میدانیم تا شما را با انواع خدمات مشاوره آنلایمان آشنا کنیم :

  • مشاوره آنلاین ازدواج 
  • مشاوره آنلاین خانواده 
  • مشاوره آنلاین فردی
  • مشاوره آنلاین جنسی 
  • مشاوره آنلاین کودک و نوجوان 
  • مشاوره آنلاین تحصیلی
  • و ... موارد دیگر

مزایای مشاوره آنلاین در منزل بله نرس

1. ارتباط با مشاوره در زمان مناسب شما و مدیریت زمان 

2. ارتباط با یک مشاوره متعهد، دلسوز و با تجربه 

3. امکان داشتن مشاوره آنلاین در هر کجا که هستید(منزل، محل کار و ...)

4. اطمینان از دارا بودن مجوز رسمی از وزارت بهداشت برای مجموعه بله نرس

5.امکان متصل شدن به یک مشاوره خوب، در هر شهر و روستایی که هستید

6.دریافت یک مشاوره آنلاین با اثربخشی بالا و هزینه مناسب

 

 

دانلود اپلیکیشن موبایل