پرستاری از سالمند کرج

همزمان با بالا رفتن سن، به جز کاهش تواناهایی و بنیه جسمانی فرد، بیماری هایی مانند پارکینسون، قند، چربی، افسردگی و آلزایمر هم به سراغ افراد می آیند.

با وجود تمامی این مشکلات پدرها و مادرها گوهرانی ارزشمند هستند؛ که هم اکنون در سال های ناتوانی و ضعیف شدنشان، وظیفه نگهداری و مراقبت از آنها بر دوش ماست.

مشکلات زندگی در شهرهای بزرگ و پرجمعیتی مانند کرج باعث میشوند تا گاهی ما نتوانیم آن طور که شایسته و درخور عزیزانمان است به آنها رسیدگی بکنیم.

از این رو ما در بله نرس بر آن شده ایم، تا با ارائه خدمات پرستاری از سالمند کرج دشواری ها و مشکلات شما در این مسیر مهم هموار کنیم. بهتر است بدانید که بله نرس در ارائه خدمات کار درمانی در منزل، و خدمات آی سی یو در منزل هم میتواند به شما یاری برساند.

ما در ادامه این مقاله میخواهیم تا به سوالاتی مانند چگونگی دریافت خدمات پرستاری از سالمند، مزایا و هزینه های آن برایتان بیشتر بگوییم.

چگونه درخواست خدمات پرستاری از سالمند کرج را بکنیم؟

کرج یکی از کلانشهرهای پرجمعیت ایران است، که ساکنین آن به تبع پیروی از زندگی در شهرهای بزرگ به خدمات پرستاری از سالمند بسیار نیازمند هستند. ما در بله نرس افتخار این را داریم که کامل ترین و بهترین خدمات پرستاری از سالمند کرج را برای شما همشهریان عزیز فراهم کنیم.

این خدمات به منطقه یا محله ای خاص منحصر نمیشود؛ و تمامی مناطق کرج مانند فردیس، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرشهر و ... را در برمیگیرد.

برای دریافت خدمات پرستاری از سالمند کرج، میتوانید به راحتی با شماره 02634450997 یا با شماره موبایل 09227864128 در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تماس بگیرید.

پرستاری از سالمند کرج شامل چه خدماتی است؟

1/ آماده کردن غذای روزانه مطابق با درخواست و رژیم سالمند

2/ توجه به برنامه دارویی و آمادگی برای تماس با پزشک سالمند در صورت بروز هرگونه مشکل جدی 

3/ انجام خریدهای خانه

4/ پختن غذا برای مهمان ها

5/ رسیدگی به نظافت شخصی او( مانند حمام بردن، پوشک کردن، کوتاه کردن ناخن ها، ...)

6/ کارهای شخص سالمند (مانند دستشویی و حمام بردن)

7/ رسیدگی به کارهای خارج از خانه (مانند کارهای بانکی، به بیرون بردن سالمند با هماهنگی خانواده، ...)

8/ رسیدگی به نظافت خانه (گردگیری کردن، شسشت و شوی سرویس بهداشتی، .... )

9/ سپری کردن اوقات فراغت سالمند با پرستار ( فیلم و سریال دیدن،  موزیک های قدیمی را گوش دادن، و ....)

چه زمانی به پرستاری از سالمند نیاز است؟

پرستاری از سالمند در هر شرایطی که شما بخواهید و تقاضا کنید به کمک شما می آید. به طور مثال ممکن است فرد سالمند از نظر جسمی و روحی کاملا مساعد باشد، و فقط به یک پرستار برای انجام امور داخل منزل مانند آشپزی، نظافت و مرتب کردن خانه نیاز داشته باشد. 

یا ممکن است فرد سالمند در شرایط بسیار بدی باشد به طور مثال به لحاظ فیزیکی توانایی حرکت نداشته باشد؛ و از نظر حافظه هم به آلزایمر و فراموشی مبتلا شده باشد. 

به طور کلی با توجه به اینکه در بالاتر با خدمات پرستاری از سالمند به طور کامل آشنا شدید، شما میتوانید یک یا چند مورد از موارد بالا را با هم درخواست کنید.

پرستاری از سالمند در منزل بهتر است یا گذاشتن او در خانه سالمندان؟

این سوال یکی از سوالات بسیار مهمی است که همواره ما را برای نگهداری از عزیزانمان بر سر دو راهی میگذارد.

اما ما در جواب این سوال میتوانیم با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه پرستاری از سالمند کرج، بگوییم که بیشتر سالمندان تمایل دارند تا در خانه خودشان یا فرزندانشان نگه داری شوند. 

اطمینان از این موضوع که ما آنها را فراموش نکرده ایم؛ و برای رفاه حال آنها از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم میتواند در بهبود بیماری های روحی و حتی جسمی آنها تاثیر چشم گیری داشته باشد.

هزینه پرستاری از سالمند کرج چقدر است؟

برای داشتن اطلاعات دقیق از هزینه پرستاری از سالمند در شهر کرج، مشاوران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند.

اما به طور کلی آنچه در میزان این هزینه تاثیرگذار است، عواملی به شرح زیر است:

1/ چه مدت زمانی به پرستار در طول روز نیاز دارید (پاره وقت یا تمام وقت)؟

2/ وضعیت جسمی، فیزیکی و روحی سالمند به چه صورت است؟

3/  شما خواهان استفاده از کدام خدمات پرستاری از سالمند هستید؟

دانلود اپلیکیشن موبایل