پرستاری از بیمار کرج

اگر برای پرستاری از بیمارتان در شهر کرج به دنبال یک انتخاب کامل و مناسب هستید، حتما به ما در بله نرس  سری بزنید.

پرستاری از بیمار کرج، یکی از خدماتی است که با افزایش تنش ها و چالش های روزانه بسیار به کمک خانواده های عزیز در استان البرز می آید. با استفاده از خدمات پرستاری دیگر نیازی به گرفتن مرخصی های پی در پی و ماندن در ترافیک برای ساعت ها را ندارید.

بسیار مشاهده شده است که فردی که در بیمارستان بستری شده است، پس از مدتی به جز بیماری اولیه خودش به بیماری های عفونی دیگری هم مبتلا شده است.

بله نرس به عنوان یکی از بهترین مراکز خدمات پرستاری از بیمار کرج، آماده است تا برای دیدن لبخند رضایت بر لبان شما تمام آنچه در این زمینه مورد نیاز شما عزیزان است را برطرف کند.

در ادامه مقاله میخواهیم تا از نحوه درخواست پرستاری از بیمار کرج، هزینه ها و ویژگی های یک پرستار خوب بگوییم..

درخواست پرستاری از بیمار کرج

برای دریافت این خدمات ما راه های ارتباطی مختلفی را برای شما در نظر گرفته ایم. شما میتوانید از طریق تماس تلفنی با ما، یا در صورت عدم دسترسی به تلفن از طریق ثبت در خواست آنلاین در پرتابل و اپلیکیشن بله نرس اقدام کنید.

شماره تلفن های ارتباطی با ما عبارتند از 02634450997، و شماره موبایل 09227864128.

کافی است تا شما زمانی را که برای حضور پرستار نیاز دارید را با توجه به برنامه خودتان مشخص کنید. امکان ارائه خدمات پرستاری از بیمار به صورت پاره وقت و تمام وقت برای شما در دسترس است.

همچنین برای آگاه شدن از شرایط دقیق پرستاری از سالمند کرج که توسط بله نرس تقدیم شما میشود، میتوانید بر روی کلمه های آبی رنگ همین پاراگراف ضربه بزنید.

هزینه پرستاری از بیمار کرج

حقوق و دستمزد پرستار بیمار کاملا به میزان زمانی که شما به حضور آنها نیاز دارید بستگی دارد. مثلا ممکن است شما فقط برای چند ساعت در مدت چند روز پرستار را بخواهید، یا ممکن است برای تمام طول روز و برای ماه ها به او نیاز داشته باشید.

همچنین عامل بسیار مهمی که هزینه پرستاری از بیمار کرج را مشخص میکند، میزان وخامت حال بیمار است. به طور حتم، مراقبت از فردی با بیمار آلزایمر، نسبت به شخصی با بیماری آنفولونزا دشوارتر است.

مناطق شامل پرستاری از بیمار کرج 

میدانیم که استان البرز داراری شهرهای زیادی است. ما در بله نرس افتخار این را داریم که خدمات پرستاری از بیمار کرج را در تمام شهرهای کرج از جمله فردیس، گوهردشت، گلشهر، مهرشهر، عظمیه، باغستان و مناطق دیگر پوشش دهیم.

 

شرایط پرستار بیمار 

پرستاری شغلی حساس و پراهمیت است؛ چرا که پرستاران با جان بیماران در ارتباط هستند. پرستاران به توانایی های زیاد فردی و شغلی نیاز دارند؛ از این روست که هر پرستاری نمیتواند این کار را به نحوه احسن انجام دهد.

ما در بله نرس با کوله باری از تجربه در زمینه پرستاری از بیمار برای انتخاب پرستاران فاکتورهای مشخص و خاصی را در نظر گرفته ایم.

یکی از این فاکتورها اهمیت گذراندن دوره های خاص است. شرایط پرستاری از بیمار در منزل بسیار متفاوت از بیمارستان است. در این شرایط تمام مسئولیت ها بر دوش شخص پرستار است نه همکاران و دوستان او. بنابراین بررسی مدرک و البته مهارت در عمل این عزیزان برای ما بسیار مهم است.

یکی دیگر از فاکتورهای مورد نظر ما، خصوصیات اخلاقی پرستار است. نگهداری از بیماران نیازمند روحیه ای آرام، دلسوز، متعهد، صبور و مسئول است. پرستاری نوعی عشق است و بدون تردید، شخصی که به کارش علاقه نداشته باشد نمیتواند در انجام وظایفش موفق باشد.

میزان تجربه در پرستاری از بیمار شاخصه ای ضروری است. پرستارانی که در مراکز رسمی کار میکنند به دلیل درخواست های زیاد و کیس های فراوان تبحر و تجربه بهتری در مقایسه با پرستاران شخصی دارند

دانلود اپلیکیشن موبایل