خدمات پرستاری در منزل کرج

اغلب ما وقتی یکی از اعضای خانواده ما، دوستان و آشنایان به بیماری ای مبتلا می شوند که نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارد، به استرس و اضطراب دچار می شویم.

خبر خوب این است که امروزه مراکز ویژه ای به وجود آمده اند، که امکان استقرار بیمار در خانه و ارائه خدمات پرستاری در منزل را فراهم کرده اند.

از مزیت های استفاده از خدمات پرستاری در منزل این است که ضمن اینکه هزینه های درمانی نسبت به زمانی که بیمار در بیمارستان بستری می شود ارزان تر است؛ همراهی اعضای خانواده در کنار فرد بیمار هم میتواند باعث بهبود روحیه فرد بیمار و در نتیجه سریع تر طی شدن روند بهبودش شود.

بله نرس با مجوز رسمی از وزرات بهداشت برترین خدمات پرستاری در منزل کرج، خدمات پزشکی در منزل، خدمات کرونا در منزل را به شما هموطنان ارائه می دهد.

اگر می خواهید تا با فرآیند ثبت درخواست خدمات پرستاری در منزل بله نرس، انواع این خدمات، هزینه ها و مزایای آن بیشتر آشنا شوید؛ پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. 

فرآیند درخواست خدمات پرستاری در منزل کرج چگونه است؟

بدون شک، بله نرس اولین و بهترین پرتال و اپلیکیشن در زمینه خدمات پرستاری در منزل کرج است؛ که به صورت 24 ساعته، حتی در ایام تعطیل هم آماده خدمت رسانی است.

برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل بله نرس، بعد از ثبت درخواست به صورت آنلاین، در کمتر از یک ساعت یک پرستار مجرب در محل سکونت شما حاضر می شود.

چه خدماتی در سرویس پرستاری در منزل ارائه می شود؟ 

بدون شک زمانی که شما تصمیم میگیرید تا از خدمات پرستاری در منزل استفاده میکنید، سطح بهداشتی و ایمنی فرد بیمار بیشتر از زمانی که مراکز درمانی مراجعه میکند حفظ میشود.

ما در بله نرس تصمیم گرفته ایم تا خدمات پرستاری در منزل کرج را به شرح زیر به شما عزیزان ارائه دهیم:

1.   مراقبت و پرستاری از بیماران تازه جراحی شده

2.   انجام کلیه تزریقات( وریدی، عضلانی، زیرجلدی و...)

3.   مراقبت و پرستاری از بیماران سکته مغزی و قلبی

4.   مراقبت از بیماران سرطانی

5.   چکاپ دقیق و منظم بیماران در منزل

6.   مراقبت و پرستاری از بیماران قلبی ریوی

7.   مراقبت از بیماران دیالیزی

8.   مراقبت و پرستاری از بیماران مبتلا به قند خون و فشار خون

          9.  و موارد بیشتر..  

هزینه خدمات پرستاری در منزل کرج چقدر است؟

هزینه ای که شما برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل بله نرس پرداخت میکنید، با توجه به نیاز بیمار و اینکه کدام یک از خدمات فوق را سفارش میدهید متفاوت است؛ اما تمام هزینه های خدماتی و درمانی در بله نرس برای شما همشهریان کرجی شفاف هستند؛ و مطابق با تعرفه های وزرارت بهداشت و سلامت کشور هستند.

مزایای انتخاب خدمات پرستاری در منزل از بله نرس

هموطنان ساکن در استان البرز میتوانند با انتخاب خدمات پرستاری در منزل کرج از مجموعه بله نرس از فواید و مزیت های زیر بهره ببرند:

1. نگهداری از بیمار در منزل که منجر به آرامش فرد بیمار و اعضای خانواده میشود

2. کاهش هزینه ها نسبت به زمانی که بیمار در بیمارستان بستری میشود

3. بهره مندی از پرستاران مجرب

4. محهز بودن به مجوز رسمی از وزارت بهداشت

5.استفاده از خدمات 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل و در هر ساعت از شبانه روز

 

 

دانلود اپلیکیشن موبایل