خدمات پاراکلینیکی در منزل

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است، که پس از مراجعه به مراکز درمانی، پزشک برای تشخیص دقیق تر از شما بخواهد که یک آزمایش یا تصویربرداری انجام دهید، و سپس مجددا به پزشک مراجعه کنید. به این نوع از خدمات که در مراکز درمانی صورت میگیرد، خدمات پاراکلینیکی میگویند.

اما از طرف دیگر، مراجعه به این مراکز نیازمند برنامه ریزی برای داشتن زمان خالی از کار و مشغله روزمره است؛ همچنین شلوغی خیابان ها، آلودگی هوا و ازدحام جمعیت در این مکان ها امکان رفتن و مراجعه حضوری را برای فرد بیمار و همراهان آن دشوار میکند.

خدمات پارا کلینیکی در منزل، تنها یکی از خدمات درخشانی است، که توسط ما در بله نرس به شما عزیزان ارائه میشود؛ تا در حالیکه در منزل خود هستید و استراحت میکنید نمونه گیری و تصویربرداری های لازم را انجام دهید.

ما در بله نرس، با داشتن مجوز رسمی از وزارات بهداشت، افتخار این را داریم تا به جز خدمات پارا کلیلنیکی در منزل، خدماتی مانند خدمات پرستاری در منزل کرج، مشاوره آنلاین در منزل و بسیاری از خدمات دیگر را به شما هموطنان خوبمان تقدیم کنیم.

اگر می خواهید بدانید انواع خدمات پاراکلینیکی بله نرس چیست، و استفاده از آنها چه مزایایی برای شما دارند، حتما تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.  

انواع خدمات پاراکلینیکی در منزل 

برای استفاده از خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس کافی است، تا با ثبت سفارش آنلاین خود در اپلیکیشن یا سایت بله نرس، یا از طریق تماسی تلفنی با کارشناسان ما، منتظر بمانید تا در کمتر از یک ساعت متخصصین برجسته ما در محل شما حاضر شوند.

اگر بخواهیم بگوییم که خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس شامل چه مواردی مشود، باید بگوییم که طیف گسترده ای از خدمات پزشکی و درمانی را شامل میشود که ما به اختصار به چندین نمونه از این خدمات در اینجا اشاره میکنیم :

آزمایش های تشخیصی در منزل:  

ما در بله نرس امکان انجام آزمایش های تشخیصی مختلفی را برایتان آماده کرده ایم؛ که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • آزمایش های تشخیص بارداری
  • آزمایش های تشخیصی اچ آی وی
  • آزمایش های تشخیصی ام اس
  • آزمایش های تشخیصی تب مالت
  • آزمایش های تعیین گروه خونی
  • و موارد دیگر ...

در صورتی که جواب هر یک از آزمایش های فوق مثبت بشود، باز هم شما میتوانید برای ادامه روند شروع درمان و بهبودی در منزل از خدمات پزشکی در منزل بله نرس بهره ببرید.

لازم میدانیم بگوییم که در اعلام نتایج آزمایش ها برای حفظ حقوق شما عزیزان کاملا به صورت محرمانه میماند، و در اختیار هیچ فردی قرار نمیگیرد.

انجام چکاپ یا آزمایش های دوره ای:  

انجام چکاپ یا آزمایش های دوره ای، یکی از راه هایی است که برای جلوگیری از پیشروی و درمان سریعتر بیماری انجام میشود. گاهی اوقات افراد بدون داشتن هیچ نشانه ای و تنها برای اطمینان از سلامت خود دست به چکاپ یا آزمایش های دوره ای میزنند؛ این عمل باعث میشود تا فرد با آسودگی خاطر بیشتری به زندگی روزمره بپردازد.

رادیوگرافی:

رادیوگرافی یکی دیگر از خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس است؛ که در آن با تابش اشعه ایکس بر روی هر قسمت از بدن، امکان مشاهده درون بدن در آن قسمت به وجود می آید. این خدمت در منزل شما و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی انجام پذیر است. 

در صورتی که پس از انجام رادیوگرافی بیماری یا مشکلی در شما تشخیص داده شود، میتوانید فرآیند درمان را هم با کمک گرفتن از خدمات پزشکی در منزل بله نرس پیش ببرید.

 سونوگرافی: 

در سونوگرافی با تاباندن امواج صوتی با فرکانس بالا به داخل بدن فرد بیمار، میتوانیم داخل فرد بیمار را ببینیم. در افرادی مانند زنان باردار که تاباندن اشعه ایکس، بر روی بدن آنها مخاطره آمیز است از این روش تصویربرداری استفاده میشود.

سونوگرافی یکی دیگر از خدمات پاراکلینیکی در منزل است که توسط مجموعه بله نرس ارائه میشود.

 تست نوار قلب

 نوار قلب که به آن الکتروکاردیوگرافی هم میگویند، یک روش تشخیص اولیه پزشکان برای مشکل و اختلال در کارکرد قلب است. 

در این روش که تنها 15 تا 20 دقیقه زمان میبرد، با استفاده از الکترودهای کوچکی که بروی قفسه سینه، دست ها و پاها قرار میگیرد، سیگنالهای الکتریکی قلب بر روی کاغذی ثبت میشود.

گرفتن تست نوار قلب نیاز به یک فردی دارد، که بتواند بیمار را به آرامش دعوت کند تا اختلالی به دلیل استرس و واکنش عصبی فرد در نتیجه کار رخ ندهد.

اکو قلب:  

اکو قلب یا همان اکوکاردیوگرام یکی دیگر از خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس است؛ که در آن با استفاده از امواج صوتی، امکان مشاهده تصاویری از دیواره های قلبی، دریچه ها و درصد پمپاژ قلب برای پزشک ممکن میشود.

از جمله خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس، اکو قلب است که بر خلاف تست نوار قلب به یک فرد متخصص و متبحر نیاز دارد؛ و درصد خطای کمتری دارد.

مزایای خدمات پاراکلینیکی در منزل بله نرس

1. حضور به موقع و کمتر از یک ساعت در محل شما  

2. بهره مندی از متخصیص برجسته و کارآزموده 

3. پشتیبانی 24 ساعته (هفت روز هفته، به صورت شبانه روزی)

4. بهره مندی از مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان 

5.مطابق بودن هزینه ها با نرخ های تعرفه از سمت وزرات بهداشت و درمان

6.تضمین کمترین هزینه در برابر بالاترین کیفیت و خدمات اصولی

7.تنوع در ارائه خدمات پاراکلینیکی در منزل

 

 

دانلود اپلیکیشن موبایل