خدمات رادیولوژی در منزل

در گذشته اگر میخواستند درون بدن بیماری را ببینند تنها از طریق تشریح بدن او بعد از مرگ ممکن بود. اما با پیدایش و گسترش دانش رادیولوژی، فصل تازه ای در علم پزشکی رقم خورد.

در رادیولوژی امکان دیدن قسمت های مختلف بدن بیمار با استفاده از تاباندن اشعه بر روی بدن او و گرفتن عکس فراهم میشود.

به کسی که به دانش استفاده از دستگاه های عکس برداری آگاه است تکنسین رادیولوژی، و به پزشکی که عکس های به دست آمده از رادیولوژی را برای تشخیص بیماری بررسی میکند، رادیولوژیست میگویند.

خدمات رادیولوژی در منزل، بخش جدیدی از خدمات پزشکی است؛ که با هدف آسایش و آرامش بیمار و همراهان او، توسط برخی از مراکز بهداشتی و درمانی ارائه میشود.

ما در بله نرس افتخار این را داریم که انواع خدمات پاراکلینیکی در منزل، از جمله خدمات رادیولوژی در منزل را در بالاترین سطح کیفیت و استاندارد، و کمترین میزان هزینه به شما هموطنان خوبمان ارائه بدهیم.  

در ادامه این مقاله میخواهیم تا شما را با فرآیند درخواست رادیولوژی در منزل، مزایا و هزینه های آن آشنا کنیم.

نحوه درخواست خدمات رادیولوژی در منزل 

خدمات رادیولوژی در منزل به معنای این است که شما بدون نیاز به ترک منزلتان و در حالیکه در خانه در حال استراحت هستید، کار عکس برداری برای شما صورت میگیرد.

یک ساعت پس از ثبت درخواست شما به صورت آنلاین در پرتابل یا اپلیکیشن بله نرس، یا تماس تلفنی با ما، نیروهای رادیولوژیست ما با دستگاه های مجهز و پیشرفته در منزل شما حاضر میشوند.

خوشبختانه عصر حاضر، عصر تکنولوژی است؛ و همین موضوع هرگونه نگرانی درباره کیفیت پایین عکس و به طور کلی نقص و عیب در تمام طول فرآیند را برطرف میکند. 

رادیولوژیست های ما که همگی افرادی کارآزموده هستند، با تجهیزات پیشرفته و طبق دستور پزشک شما عملیات عکس برداری را انجام میدهند؛ و پس از اطمینان از کیفیت عکس گرفته شده منزل شما را ترک میکنند.

تحویل نتایج رادیولوژی 

بعد از انجام رادیولوژی در منزل شما، نیازی برای گرفتن عکس به صورت حضوری ندارید. ما میتوانیم عکس را برای شما به وسیله پیک ارسال کنیم، یا به صورت ایمیل و سایر اپلیکیشن های ارتباطی مانند واتزاپ و تلگرام، برای شما یا پزشک معالجتان بفرستیم.

خدمات رادیولوژی در منزل کرج   

در شهر کرج به دلیل همجواری با پایتخت، و جمعیت زیادی که دارد، درخواست برای استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل زیاد صورت میگیرد.

از این رو ما تصمیم گرفته ایم تا برای جلب رضایت و آرامش شما، این خدمات را در شهر کرج فراهم کنیم.

هزینه رادیولوژی در منزل

هزینه این خدمات بستگی به تعداد گرافی های گرفته شده، و تعداد اعضایی که نیاز به عکس برداری دارد، متفاوت است. از این رو شما برای آگاهی از هزینه به صورت دقیق تر میتوانید با کارشناسان صبور ما تماس بگیرید.

ما در بله نرس تلاش کرده ایم تا تمامی هزینه های مالی و جانبی را حذف کنیم، و با ارائه دقیق ترین و پیشرفته ترین تجهیزات عکس برداری در جلب رضایت و اعتماد شما قدم برداریم.

مزایای خدمات رادیولوژی در منزل

1/ صرفه جویی در وقت و هزینه 

2/ ایمن ماندن از بیماری های عفونی و ویروسی در مکان های عمومی مانند کرونا 

3/ عدم نیاز به جا به جایی فرد آسیب دیده یا ناتوان مانند سالمندان و معلولین 

4/ انجام عملیات عکس برداری مطابق با روز و زمان مورد نظر شما 

5/ دریافت نتیجه کار در همان لحظه و به صورت آنی

6/ دریافت خدمات رادیولوژی به صورت شبانه روزی

دانلود اپلیکیشن موبایل