خدمات درمانی در منزل کرج

خدمات درمانی در منزل کرج یکی از خدمات گران بهایی است که توسط مرکز رسمی و حرفه ای بله نرس به ساکنین استان البرز ارائه میشود.

وقتی کسی از اعضای خانواده بیمار میشود، همه اطرافیانش نهایت تلاش و سعی خود را میکنند تا بتوانند در بهبود اوضاع و شرایط او تاثیر گذار باشند. 

اما گاهی مشکلات فزاینده روزمره، ناخوش احوالی شدید بیمار، نیاز به مراقبت و نگهداری مستمر از بیمار، عدم توانایی بیمار در حرکت کردن و جا به جا شدن، عدم آگاهی اطرافیان از شرایط مراقبتی بیمار و بسیاری از موارد دیگر دست به دست هم میدهند تا افراد برای استفاده از خدمات درمانی در منزل مصمم بشوند.

در ادامه این مطلب میخواهیم تا شما را با راه های درخواست خدمات درمانی در منزل کرج، انواع این خدمات و هزینه های آنها آشنا کنیم. 

چگونگی استفاده از خدمات درمانی در منزل کرج 

بله نرس یکی از بهترین مراکز خدمات درمانی در منزل است که در شهر کرج و استان البرز آماده خدمت رسانی است.

شما برای استفاده و ثبت سفارش این خدمات میتوانید با شماره تماس 02634450997 یا با شماره همراه 09227864128 در هر روز و هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید. 

کارشناسان ما شرح حال بیمار شما را به طور کامل بررسی میکنند؛ و بنا بر وضعیت جسمانی و نوع نیاز بیمار به شما راهنمایی میکنند که کدام یک از خدمات درمانی در منزل در حال حاضر به کمک شما می آیند. در ادامه به معرفی لیست کاملی از خدمات درمانی در منزل کرج توسط تیم بله نرس میپردازیم.

توجه کنید که شما همشهریان محترم کرجی برای دریافت خدمات به جز تماس تلفنی، از طریق ثبت درخواست در پرتابل و اپلیکیشن بله نرس هم میتوانید اقدام کنید؛ تا درخواستتان را به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت کنید.

لیست خدمات درمانی در منزل کرج  

ما در بله نرس تلاش کرده ایم تا نیاز شما به استفاده از خدمات درمانی در منزل را از زوایای مختلف و در شرایط متعدد تامین کنیم. برخی از این خدمات به شرح زیر هستند:

1/ خدمات پرستاری در منزل کرج : شامل مراقبت و پرستاری از بیماران تازه جراحی شده، انجام کلیه تزریقات، چکاپ دقیق بیماران در منزل، مراقبت و پرستاری از بیماران سرطانی، سکته مغزی، سکته قلبی، مشکلات ریوی، بیماران دیالیزی، افراد مبتلا به قند خون، افراد مبتلا به فشار خون و ...

2/ خدمات پزشکی در منزل : شامل اعزام پزشک عمومی، متخصص و فوق متخصص به فراخور نیاز بیمار 

3/ خدمات پاراکلینیکی در منزل : شامل رادیوگرافی، سونوگرافی، تست نوار قلب، اکو قلب، آزمایش های تشخیصی در منزل مانند بارداری، ایدز، تب مالت، هپاتیت و ...

4/ خدمات آی سی در منزل : شامل مانتورینگ، اکسیژن درمانی، تعویض پانسمان زخم، سوند ادراری، سوند معده و بینی، مراقبت های تنفسی و ...

5/ خدمات کار درمانی در منزل : شامل کاردمانی برای کودکان، برای بیماران سکته مغزی، برای سالمندان، برای بیماران فلج مغزی و ...

6/ خدمات آمبولانس در کرج برای بیماران اعصاب و روان، برای حضور در همایش ها و سخنرانی ها، برای حضور در صحنه تصادف و ...

7/ انجام نوار قلب در منزل کرج : برای بیماران قلبی، افرادی بدون سابقه با درد در ناحیه قفسه سینه و ... با دستگاه های پیشرفته و مجهز

8/ و بسیاری موارد دیگر که برای کسب اطلاعات دقیق تر از آنها میتوانید تا با مشاوران صبور ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات درمانی در منزل کرج  

هنگامی که شما با مشاوران ما ارتباط میگیرید، آنها با توجه به طرح مشکل اولیه از سمت شما و خدمتی که شما به آن نیاز دارید، هزینه ای را اعلام میکنند.

بعد از اعزام نیروهای ما درصورتیکه برای انجام و تکمیل پروسه درمان به استفاده از خدمات دیگری لازم باشد، هزینه خدمات اضافی هم به شما اطلاع رسانی میشود.

ما به شما این اطمینان را میدهیم که در صورت استفاده از خدمات درمانی در منزل کرج از مرکز بله نرس میتواند خیال شما آسوده باشد. چراکه تمامی قیمت های بله نرس مانند دیگر مراکز معتبر شهرهای بزرگ با نرخ های مصوبی که از سوی وزارت بهداشت و سلامت کشور تعیین شده است، برابری میکند.

همچنین لازم است بدانید که در بسیاری از شرایط استفاده از خدمات در منزل نه تنها ایمن تر و مطمعن تر است، بلکه ارزان تر از هزینه های بستری شدن در بیمارستان و مراجعه به پزشک است.

 

دانلود اپلیکیشن موبایل