خدمات آمبولانس در کرج

گاهی پیش می آید که زمانیکه میخواهیم بیمار را از منزل شخصی اش به مراکز درمانی، یا از یک مرکز درمانی به مرکز درمانی دیگر منتقل کنیم، با توجه به وضعیت حال بیمار به وسیله نقلیه ای با امکانات و تجهیزات پزشکی ویژه و افراد متخصص برای همراهی در طول مسیر نیاز پیدا میکنیم.

در چنین شرایطی اگر با خدمات آمبولانس آشنایی داشته باشیم، بهتر میتوانیم اوضاع را کنترل کنیم و خونسردی خودمان را حفظ کنیم.

بله نرس، به عنوان یک همراه همیشگی شما در شرایط سخت آماده است، تا با ارائه بهترین خدمات آمبولانس در کرج شما را در این مهم یاری کند. خدمات آمبولانس بله نرس با توجه به مدیریت و نظارت بر کیفیت آمبولانس های اعزامی، و تخصص افراد فرستاده شده، بدون شک، از برترین خدمات آمبولانس در کرج است.

همچنین بله نرس با افتخار و با بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب خدمات آی سی یو در منزل، خدمات پاراکلینیکی در منزل، خدمات کاردرمانی در منزل و بسیاری از خدمات درمانی دیگر را درمنزل، برای شما عزیزان فراهم میکند.

اگر می خواهید بدانید که خدمات آمبولانس در چه موقعیت های دیگری به کمک شما می آیند، در این مقاله با ما باشید.  

انواع خدمات آمبولانس  

خدمات آمبولانس در کرج بله نرس با اطمینان از اینکه تمامی آمبولانس ها به امکاناتی مانند دستگاه اکسیژن، دستگاه تنفس، دستگاه شوک و دستگاه های دیگر مجهز هستند، به خدمت شما فرستاده میشوند. همچنین همراه آمبولانس افراد کارآزموده ای که به اصول اولیه درمان بیمار یا مصدوم تسلط دارند هم اعزام میشوند. 

از طرف دیگر در بله نرس نظارت بر سالم بودن امکانات ساده آمبولانس ها مانند آژیر و چراغ گردان هم صورت میگیرد، تا بیمار بدون معطلی در ترافیک و ازدحام شهری منتقل شود. 

خدمات آمبولانس در کرج توسط بله نرس تنها به انتقال بیمار محدود نمیشود؛ و این خدمات موارد زیر را هم شامل میشود:

1/ زمانیکه بیمار نیاز به درمان اورژانسی دارد، اما شرایط مراجعه به درمانگاه و بیمارستان را به دلایل مختلف ندارد.

2/ آمبولانس ها در زمان وقوع سانحه و تصادف در محل حاضر میشوند؛ تا با استفاده از تجهیزات مخصوص، فرد آسیب دیده را با کمترین مصدومیت از صحنه تصادف خارج کنند.

3/ از خدمات آمبولانس به هنگام برگزاری بازی های ورزشی، همایش ها، سخنرانی ها و ... میتوانید استفاده کنید؛ تا در صورت بروز اتفاق و حادثه در محل آماده باشند.

4/ آمبولانس ها با توجه به امکاناتی که دارند، برای جا به جایی بیماران اعصاب و روان استفاده میشوند.

5/ برای انتقال بیمارانی که برای جا به جایی نیاز به امکانات و تجهیزات ویژه ای دارند، درخواست خدمات آمبولانس راه حل مشکل است.

 

مزایای استفاده از خدمات آمبولانس در کرج بله نرس

1/ حضور آمبولانس ها در کمتر از یک ساعت در محل شما، بعد از ثبت سفارش شما

2/ استفاده از خدمات آمبولانس در کرج بله نرس، به صورت شبانه روزی (هفت روز هفته-حتی روزهای تعطیل)

3/ مجهز بودن آمبولانس ها به تجهیزاتی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی

4/ اعزام افراد آموزش دیده به فوریت های پزشکی (پارمدیک ها) به همراه آمبولانس 

5/ اطمینان برخورداری از قیمت هایی که مطابق با تعرفه های وزرات بهداشت و سلامت کشور هستند.

 

 

دانلود اپلیکیشن موبایل