انجام نوار قلب در منزل کرج

تست نوار قلب یا الکترو کاردیو گرام (EGC) عبارت است از ثبت سیگنال های الکتریکی قلب بر روی یک کاغذ. EGC که روشی برای تشخیص اولیه مشکل در قلب است، با استفاده از قرار دادن الکترودهای کوچک بر روی دست، پا و قفسه سینه انجام میشود.

در مواقعی که فردی احساس درد یا تپش را در قلبش احساس میکند، پزشک سعی میکند با انجام نوار قلب مشکل اولیه را پیدا کند.  

انجام نوار قلب در منزل، یکی دیگر از خدمات نوین جامعه پزشکی است؛ که به منظور رفاه حال هموطنان عزیز رونق گرفته است.

انجام نوار قلب در منزل، نیازمند به حضور یک فرد آموزش دیده است که ضمن اینکه بتواند کار را به درستی پیش ببرد، بتواند فرد بیمار را به لحاظ روحی هم آماده کند. چرا که اضطراب و استرس فرد بیمار منجر به تغییر کارکرد عادی قلب میشود.

ما در بله نرس تلاش کرده ایم، تا بهترین و مناسب ترین خدمات نوار قلب در منزل کرج را برای شما ساکنین استان البرز فراهم کنیم.

برای آشنا شدن با خدمات نوار قلب در منزل، چگونگی درخواست کردن آن و هزینه هایش با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

گرفتن نوار قلب در منزل کرج

گرفتن نوار قلب برای افرادی که سابقه مشکلات قلبی دارند، یا افرادی بدون سابقه که دچار تنگی نفس و درد در ناحیه قلب میشوند، ضروری است.

اما گاهی پیش می آید که وضع و حال عمومی فرد چندان خوب نیست، و معطل ماندن در ترافیک شهری بزرگ مانند کرج، آلودگی هوا و انتظار در صف های مراکز درمانی او را تا خطر سکته پیش میبرد.

خبر خوب اینکه، اطرافیان بیمار ساکن در شهر کرج در چنین شرایطی با حفظ خونسردی خود، میتوانند با ما در بله نرس تماس بگیرند؛ تا ضمن استفاده از خدمات پرستاری در منزل کرج، از خدمات انجام نوار قلب در منزل کرج، هم بهره کافی را ببرند.

چگونگی انجام نوار قلب در منزل

برای انجام نوار قلب در منزل، میتوانید سفارش خودتان را در پرتابل یا اپلیکیشن بله نرس ثبت کنید؛ یا با شماره موبایل 09227864128 تماس بگیرد.

مشاوران ما در حین تماس شما، از شرایطی که فرد بیمار باید قبل از گرفتن نوار قلب داشته باشد، شما را آگاه میکنند.

بعد از ثبت درخواست شما اگر عجله دارید در کمتر از یک ساعت، و در غیر این صورت در هر زمانی که برای شما مناسب باشد، نیروی متخصص ما اعزام میشود.

برای انجام نوار قلب، الکترودهای نرمی با استفاده از ژل بر روی دست، پاها و قفسه سینه قرار میگیرند. این الکترودها که نصب آنها به هیچ عنوان دردناک نیست توسط سیم هایی، به دستگاه نمایش کارکرد قلب وصل هستند.

فاکتورهایی مانند دستگاه های دقیق، متخصصین کار بلد و حفظ آرامش بیمار در حین گرفتن نوار قلب در منزل، برای دریافت نتیجه درست لازم هستند.

شرایط بیمار قبل از انجام نوار قلب در منزل     

1/ نداشتن تمرینات ورزشی، استرس و فعالیت های سنگین قبل از انجام EGC

2/ شیو کردن (تراشیدن موهای زائد) بدن در قسمت های مربوطه، به خصوص در قسمت سینه برای آقایان

3/ میل نکردن وعده غذایی سنگین 

4/ دریافت اجازه از پزشک برای خوردن دارو قبل از انجام نوار قلب

5/ خودداری کردن از نوشیدن آب سرد

هزینه نوار قلب 

هزینه گرفتن نوار قلب در منزل به فراخور محل زندگی شما، سن بیمار و ساعت درخواست شما برای اعزام نیرو متفاوت است.

زمانی که شما از بله نرس برای انجام نوار قلب در منزل کرج اقدام میکنید، هزینه ای مطابق با تعرفه های وزرات بهداشت را پرداخت میکنید نه بیشتر.

ضمن اینکه ما در بله نرس تلاش کرده ایم تا با حذف هزینه های جانبی، رضایت شما را در پرداخت هزینه ای کم و منصفانه جلب کنیم.

گرفتن نوار قلب در منزل کرج

با توجه به اینکه کرج، چهارمین شهر پر جمعیت ایران است، ما در بله نرس تصمیم گرفته ایم، تا با افتخار امکان گرفتن نوار قلب در منزل را برای کرجی های عزیزمان فراهم کنیم .

بدون شک، تمام سعی ما ارائه خدمتی با کیفیت و استاندارد موازی با هزینه کم و مقرون به صرفه است.

 

 

 

دانلود اپلیکیشن موبایل